Posledná verzia aplikácie najväčšej sociálnej siete na Slovensku Pokec.sk, prešla redizajnom, prináša zmenený profil a mnoho ďalších noviniek. Hlavné zmeny sa udiali na profilovej obrazovke a rovnako aj v rozšírenom profile s vyplnenými charakteristikami. Moderný vzhľad poskytuje ešte lepší používateľský zážitok.

Nový profil prináša prívetivú navigáciu, ktorá nahrádza doterajšie ovládanie. Pomocou navigácie pod fotografiou si jedným kliknutím môže používateľ pridať priateľov, pozývať ich na kávu prostredníctvom služby Stretko alebo navštíviť fotoalbumy. Najvýraznejšie tlačidlo modrej farby s bielym symbolom lietadielka otvorí Rýchlu poštu, kde sa taktiež zmenila celá ovládacia lišta.

„Počúvame potreby našich používateľov, a preto aplikácia Pokec prináša množstvo nových vylepšení, ktoré vychádzajú priamo z ich požiadaviek. Jednou z nich je, že sa notifikácie v OS Android správajú inteligentnejšie a obsahujú oveľa viac informácií,“ vysvetľuje František Novák, Head of Pokec.

Pokec.sk
Zdroj: Ringier

Okrem fotografie odosielateľa sa zobrazí aj obsah správy, a to všetko bez nutnosti otvárania aplikácie. Ak je notifikácií viac, zoskupujú sa podľa kategórie, čím šetria miesto. V nastaveniach je možné zapnúť anonymné notifikácie.

Nová verzia podporuje aj zdieľanie fotografií buď z galérie telefónu alebo iných aplikácií. Používateľ si môže vybrať ľubovoľný počet obrázkov, ktoré odošle cez Rýchlu poštu alebo do svojho fotoalbumu. Poslednou viditeľnou zmenou pre používateľa je výber z variantov upozornení pre prichádzajúce notifikácie. Verzia aplikácie pre Android ponúka možnosť zapnúť a vypnúť vibrácie aj zvukové upozornenia.

Onedlho Pokec.sk predstaví aj aplikáciu Miestnosti pre Android. Aktuálne sa na nej pracuje a do jej testovania chcú zapojiť aj novú komunitu BETA testerov na Google+. Prihlásiť sa môžu všetci tí, ktorí chcú mať prístup k najnovším verziám aplikácie ešte skôr, než sa dostane oficiálna verzia do Obchodu Play.

„Používatelia sa teda po prvýkrát môžu zapojiť do samotného vývoja aplikácie, vyskúšať ju ešte pred publikovaním v Google Play a poslať nám svoj názor, čo by sa malo pozitívne odzrkadliť aj na funkčnosti a stabilite finálnej aplikácie,“ dodáva František Novák.

O Pokec.sk

Portál Pokec.sk je najväčší slovenský komunitný portál (sociálna sieť). Mesačne ho navštívi takmer 1 milión jedinečných návštevníkov (RU). Na Pokeci je zaregistrovaných približne 1,3 milióna nickov a denne si používatelia odošlú vyše 6 miliónov správ rýchlej pošty. Pokec.sk v roku 2014 dokonca získal prestížne ocenenie Superbrands 2014. Ide o najuznávanejší, celosvetovo fungujúci program hodnotenia značiek a to nielen odbornou porotou Slovak Superbrands, ale tiež slovenskými spotrebiteľmi.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu