Reese Maabich (foto: Grayling)

Dohľad nad digitálnymi kampaňami naprieč kontinentálnou Európou s dosahom na lokálne trhy v spoločnosti Grayling prevzala Reese Maabich. Expertka na digitálnu komunikáciu má za sebou dlhoročné skúsenosti, realizovala množstvo kampaní pre prestížne značky, za ktoré získala medzinárodné ocenenia. Do Graylingu prináša aj cenné start-upové skúsenosti – okrem iného je zakladateľkou úspešnej digitálnej agentúry v oblasti mobilnej komunikácie Smart&Geek v Paríži.

Reese Maabich sa podarilo v digitálnej komunikácii dosiahnuť vynikajúce výsledky, špeciálne v oblasti tvorby obsahu, sociálnych médií, e-reputation, ako aj pri vývoji sociálnych a mobilných aplikácií či gamingu.

Predtým, než sa stala súčasťou komunikačného tímu Graylingu, založila viacero úspešných digitálnych start-upov, vrátane Smart&Geek – digitálna agentúra pôsobiaca v oblasti mobilnej komunikácie so sídlom v Paríži (má na konte niekoľko ocenení), kde manažovala digitálne kampane pre 40 klientov s podporou 20-členného tímu expertov (projektoví manažéri, vývojári hier, web developeri, komunitní manažéri atď.).

Za posledné štyri roky pracovala ako Creative Services Director v londýnskej pobočke Graylingu. Špecializovala sa na manažment medzinárodných klientov, vrátane PayPal (2013 – 2015), Hilton Honors Program (2014 – 2015) a Chorvátskej národnej turistickej agentúry (CNTB, 2015 – 2017). Práve kampane pre CNTB patrili k najrozsiahlejším multiregionálnym projektom, ktoré boli realizované v 12 krajinách Európy a v Severnej Amerike, niekoľkokrát ocenené v rámci prestížnych paneurópskych a amerických súťaží.

„Teší ma, že som sa stala súčasťou európskeho tímu, ktorý budem naplno podporovať z pozície šéfky digitálnych kampaní. Grayling je jednou z agentúr, ktorá poskytuje množstvo príležitostí ako formovať budúcnosť a značky ako také. Moja misia je jasná: prinášať myšlienky, ktoré pracujú so zapojením publika, ktoré presne vie, čo chce. Vytvárať klientske kampane, ktoré kopírujú trendy a sú založené na princípe „čo vidíš, to dostaneš“, teda kampane, ktoré podporujú budovanie trvalých a na dôvere založených vzťahoch,“ komentovala svoju novú úlohu Reese Maabich.

„Graylingu sa za posledné obdobie podarilo vybudovať silnú pozíciu v oblasti digitálnej komunikácie v Európe. Máme za sebou úspešne zrealizované kampane pre mnoho prestížnych značiek, ktoré zabodovali v medzinárodných súťažiach. Vymenovanie Reese je len ďalším posilnením našich kompetencií v oblasti, ktorá je dnes tak dôležitá v rámci nášho biznisu,” dodal  Jan Šimůnek, CEO spoločnosti Grayling pre kontinentálnu Európu.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu