zdroj: RTVS

Divácky obľúbenú reláciu „5 proti 5“ čakajú od marca zmeny. Pribudne štartovacie kolo „1 proti 1“, v ktorom môžu súťažiaci vyhrať až 150 €. Zasúťažiť si budú môcť aj diváci, ako výhra pre jedného z nich je pripravený osobný automobil.

Od 1. marca pribudne v súťaži nové štartovacie kolo „1 proti 1“. V ňom sa postupne stretnú pri moderátorskom pultíku všetci hráči. Ich úlohou bude uhádnuť najčastejšiu odpoveď 100 Slovákov na položenú otázku.

Súťažiaci budú hrať o 10, 20, 30, 40, alebo 50 €. Celkovo si súťažiace rodiny môžu rozdeliť až 150 €. Po štartovacom kole sa kontá rodín vynulujú a súťaž bude pokračovať prvým kolom, ako sú diváci zvyknutí.

„Veľmi ma teší rozšírenie našej hry o nové kolo. Je to viac otázok, viac odpovedí a hlavne viac jedinečnej televíznej zábavy, akú vieme ponúknuť len v 5 proti 5,“ prezradil Andrej Bičan, moderátor relácie.

Marcovou novinkou bude aj súťaž pre divákov. V každej relácii moderátor položí otázku aj televíznym divákom.

Tí sa prostredníctvom SMS môžu zapojiť do súťaže o osobný automobil. Súťaž potrvá od 1. marca do 31. mája 2019. Výherca bude vyžrebovaný a zverejnený 3. júna na webe RTVS.

Rodinná súťaž 5 proti 5 patrí medzi divácky najobľúbenejšie programy Jednotky. Formát spoločnosti Fremantle Media vysiela RTVS od roku 2007.

Pravidelne patrí medzi najsledovanejšie relácie počas pracovného týždňa. Reláciu 5 proti 5 si pozrie denne v priemere 275.000 divákov.

RTVS vysiela reláciu od pondelka do piatka na Jednotke v čase od 18:20. Rodiny sa môžu do súťaže prihlásiť prostredníctvom emailu 5proti5@rtvs.sk, alebo formulára na webe RTVS.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu