Reklamná agentúra Respect APP vytvorila pre svojho nového klienta spoločnosť Unlimit Recruitment kampaň Hovoríme tvojím jazykom, ktorá bola nasadená v online prostredí. Súčasťou kampane boli online videá, redizajn webovej stránky a nový Facebook cover, vrátane definície štandardov identity a vizuálnej komunikácie.

„Kampaň sme spustili 7. júna s prvým videom. Tento týždeň rotuje na Facebooku posledné tretie video. Kampaň budeme ďalej rozvíjať počas leta využitím netradičných médií – je to však vo fáze príprav a nemáme stanovený presný termín ukončenia,“ povedala pre Masmediálne.info copywriterka reklamnej agentúry Respect APP Lenka Ďurkovičová.

Robert Slovak z Respect APP pri nakrucani jedneho zo spotov pre Unlimit Recruitment
Róbert Slovák pri nakrúcaní (zdroj: Respect APP)

„Cieľom kampane bolo zviditeľniť agentúru a profilovať ju v očiach cieľovej skupiny ako odborníkov na IT pozície, ktorí rozumejú odborným aj slangovým výrazom z IT prostredia,“ uviedla agentúra Respect APP.

Kampaň pracuje so sloganom „Nájdeme jednotky medzi nulami,“ ktorý používa metaforu na binárny kód.

Pozrite si tri variácie spotov, ktoré boli v rámci kampane postupne zverejnené na Facebooku a webe spoločnosti Unlimit Recruitment. Videá predstavujú svet dvoch IT-čkárov, ktorý sa v typických situáciách zhovárajú svojím netypickým IT jazykom.

Vizitka kampane:

Klient: Unlimit Recruitment
Agentúra: Respect APP
Creative Director: Róbert Slovák
Art director: Michal Dvorský
Copywriter: Lenka Ďurkovičová, Lenka Slovák Bónová
Account executive: Romana Umrianová
Réžia: Róbert Slovák
Vedúci produkcie: Jakub Viktorin
Kamera: Michal Furda

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu