Ilustračná foto: pixabay.com

Najväčší internetový predajca Alza dnešným dňom otvára v Čechách a na Slovensku novú kategóriu Alza Pet s tovarom pre psov a mačky. Milovníci štvornohých priateľov sa môžu tešiť na široký výber prémiových, superprémiových aj holistických krmív.

Vyberať môžu ale i z pestrej ponuky ďalšieho sortimentu: konzervy, kapsičky, maškrty, antiparazitiká, vitamíny, kozmetika, misky, pelechy, vodítka, oblečenie a ďalší doplnkový tovar. Zákazníkov tiež čakajú počas leta zaujímavé sprievodné akcie, napríklad doprava zdarma.

Pre začiatok sa spoločnosť v rámci segmente Pet sústredí na vybraný sortiment pre psov a mačky, ktorých je podľa posledných prieskumov, v domácnostiach najviac. V ponuke pre štvornohých miláčikov nechýba široký výber granúl výberových aj tradičných značiek – N&D, Dog’s Love, Cat’s Love, Brit, Applaws, Alavis, Carnilove, Nativia, Canvit, Royal Canin, Whiskas alebo ProPlan.

Exkluzívne iba na Alze môžu záujemcovia zakúpiť aj vybrané výrobky značky O’lala Pets. Ďalší sortiment a tovar pre ostatné zvieratá bude firma v nasledujúcich mesiacoch do ponuky dopĺňať na základe priania svojich zákazníkov.

„V médiách v poslednej dobe rezonuje prieskum spoločnosti Nielsen Admosphere, z ktorého dát vyplýva, že domáceho maznáčika má teraz doma 64% Čechov. Najobľúbenejší je stále pes, ktorého má 40% ľudí. To potvrdzuje aj záujem našich zákazníkov, ktorým tieto produkty v ponuke doteraz chýbali. Aj v Alze je plno milovníkov domácich maznáčikov – veď vidí to každý, kto zavíta do našich „dog friendly“ kancelárií – rozhodli sme sa preto náš sortiment o tieto produkty rozšíriť, “ uviedol Petr Bena, obchodný riaditeľ Alza.cz.

Vo výbere sú aj ďalšie zaujímavé výrobky – v sparnom teple nechýbajú vodné fontány, moderné smart kŕmidlá, praktické vybavenie na cestovanie, rôzne výcvikové pomôcky, najnovšie hračky, domáce toalety a mnohé ďalšie. Svoj tovar si zákazníci môžu vyzdvihnúť priamo v deň objednania a pri objednávke nad 40 eur získajú dopravu zadarmo.

Počas leta sa tiež rozbehnú pre záujemcov o Pet zaujímavé stimuly – pripravujú sa vzorky krmiva zdarma, zľavové kupóny na nákup, tematické súťaže na Facebooku a ďalej firma chystá prepojenie s vybranými organizáciami podporujúcimi malých chlpáčov.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu