priečelie novej predajne v Starom Smokovci (foto: COOP Jednota)

Reťazec COOP Jednota rozširuje svoju sieť do dovolenkovej oblasti Slovenska, Vysokých Tatier. V novej predajni ponúka zákazníkom atraktívne produkty od lokálnych dodávateľov, ale vzhľadom na svoju geografickú polohu aj magnetky, pohľadnice či darčekový tovar s folklórnym motívom. Zákazníci môžu predajňu navštíviť počas otváracích hodín od pondelka do nedele od 7.00 do 19.00 h v Starom Smokovci.

Domáci či zahraniční turisti nájdu na predajnej ploche veľkej 205 m2 popri bežnom sortimente aj obľúbené gastronomické suveníry ako kúpeľné oblátky, mäsové výrobky a rôzne ďalšie špeciality od lokálnych dodávateľov.

Moderný supermarket s drevenými prvkami a podsvietenými regálmi patrí pod spotrebné družstvo COOP Jednota Poprad, ktoré má v popradskom a kežmarskom okrese 49 maloobchodných predajní.

„Doposiaľ sme svoje úsilie zameriavali na rekonštrukciu a modernizáciu už existujúcich prevádzok, avšak som veľmi rád, že konečne prišiel čas na to, že po mnohých rokoch otvárame novú predajňu, ktorá, verím, bude lákať zákazníkov nielen vybraným sortimentom, ale aj moderným vzhľadom a príjemným personálom. Obzvlášť ma teší, že túto predajňu otvárame práve v centre mesta Vysoké Tatry, ktoré každoročne navštívi množstvo turistov nielen zo Slovenska, ale aj z celého sveta,“ povedal Pavel Viener, predseda COOP Jednoty Poprad, s.d.

„Veľmi ma teší, že sa nám podarilo otvoriť predajňu aj v srdci našich najznámejších hôr. COOP Jednota ako tradičný potravinanový reťazec s bohatou históriou na toto miesto nepochybne patrí. Starý Smokovec je najstaršou tatranskou osadou a administratívnym centrom Vysokých Tatier, a aj vďaka nášmu novému supermarketu budú mať turisti možnosť spestriť si túru kvalitnými a chutnými slovenskými potravinami. Novou predajňou sme opäť potvrdili, že vychádzame v ústrety našim zákazníkom, ktorým v Tatrách takýto obchodný koncept chýbal,“ uviedol Branislav Lellák, vrchný riaditeľ obchodnej sekcie COOP Jednoty Slovensko.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu