foto: McDonald´s

Spoločnosť McDonald´s od štvrtka 21. februára na Slovensku spustila prvú prevádzku v rámci konceptu reštaurácií novej generácie.

V lamačskom OC Bory Mall v Bratislave si môžu zákazníci McDonald´s objednať jedlo prostredníctvom samoobslužných digitálnych kioskov.

Reštaurácia McDonald´s v OC Bory Mall ponúka po novom na objednávanie 3 obojstranné objednávkové kiosky.

Spolu je to 6 digitálnych objednávkových plôch. Jedlo si môžu zákazníci naďalej objednať aj pri pulte, kde sú pre nich k dispozícii 2 štandardné pokladne.

Koncept reštaurácií novej generácie má za cieľ využívať moderné technológie v prospech zákazníka. Je to nová stratégia starostlivosti o zákazníka i spôsob zvyšovania jeho komfortu v reštauráciách McDonald´s.

Technológia nového samoobslužného kiosku znamená, že príprava jedla začne v kuchyni pre zákazníka bezprostredne po odoslaní objednávky, čím sa zaručuje
100 % čerstvosť.

Novému konceptu bola prispôsobená aj kuchyňa, ktorá prešla rozsiahlou prestavbou a zmenou systému manažmentu práce. V poradí ďalšími reštauráciami McDonald´s, v ktorých budú najbližšie tieto kiosky inštalované, sú prevádzky v Bratislave v OC Centrál na Metodovej ulici a na Prievozskej ulici.

foto: McDonald´s

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu