zdroj: Nespresso

Milovníci kávy majú ďalší dôvod na radosť. Prémiová značka kávy a priekopník v segmente s porciovanou kávou Nespresso rozšírila od mája svoje služby otvorením Pop-Up boutique v Bratislave.

Zákazníci si v bratislavskom obchodnom centre Aupark môžu vychutnať kávu najvyššej kvality a vstúpiť do exkluzívneho klubu Nespresso, ale je i recyklačným miestom, kde zákazníci môžu odovzdať použité kávové kapsule.

Koncept Pop-Up boutique sa rovnako riadi mottom „Celebrate the Coffee moments“. Ide o osobný prístup kávových špecialistov a tzv. „New customer experience“ s cieľom posunúť sa od klasického predaja k skvelému zážitku.

Moderný a dizajnový priestor pozýva návštevníkov objavovať nové rituály ochutnávania kávy. Okrem ponuky stálych kávových zmesí sú k dispozícii aj limitované edície, výber originálnych Nespresso doplnkov (nechýba odvápňovacia sada) a niekoľko kávovarov na ukážku.

Pop-Up boutique je zároveň ako každý Nespresso boutique (napríklad Nespresso Boutique v OC Eurovea Bratislava) recyklačným miestom, kde zákazníci môžu odovzdať použité kávové kapsule. Nespresso tak naďalej potvrdzuje svoj záväzok k trvalej udržateľnosti, recyklácii a pracuje na minimalizácii odpadu.

Pop-Up koncept Nespresso boutique je rovnako príkladom oddanosti značky k inovácií a k trvalej udržateľnosti, ktoré predstavujú základný kameň jej podnikania. Je to prísľub dodávať kávu tej najvyššej kvality, ktorú si môžu od teraz Bratislavčania a návštevníci hlavného mesta vychutnať na novom mieste.

Nespresso Pop-Up boutique zákazníci nájdu v obchodnom centre Aupark, na Einsteinovej 18 v Bratislave s otváracími hodinami v pondelok-piatok od 10:00 do 21:00 a v sobotu-nedeľu od 09:00 do 21:00 hod.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu