repro foto: cvmarket.lv

Vydavateľstvo rozširuje svoje portfólio inzertných portálov v Estónsku, Lotyšsku a Litve. Portál CV Market/Keskus patrí medzi najvýznamnejšie inzertné pracovné portáli v regióne Pobaltia.

Spoločnosť Ringier Axel Springer Media AG získala 100% podiel v skupine CV Keskus OÜ, ktorá je vlastníkom pracovných portálov cvkeskus.ee v Estónsku, cvmarket.lv v Lotyšsku a cvmarket.lt v Litve.

“Dnes skupina portálov zameraných na pracovnú inzerciu dosahuje celkovo viac ako 1,8 milióna návštevníkov mesačne (zdroj: Google Analytics Feb 2017). Mesačne zverejní viac ako 6 000 inzerátov na pracovné miesta a súčasne poskytuje prístup k živej databáze obsahujúcej takmer 1 milión aktívnych životopisov,” uviedlo vydavateľstvo.

„S rozšírením nášho podnikania v oblasti pracovných inzertných portálov do Pobaltia sme strategicky vstúpili do regiónu s vysokým rastom. Pobaltské krajiny patria medzi najviac digitalizované ekonomiky v EÚ. Silný rast HDP bude posilňovať rast dopytu po HR službách. Tým dôjde k zvýšeniu dopytu po náborových službách, čo má pozitívny vplyv na segment pracovnej inzercie. Budeme stavať na silných odborných znalostiach v oblasti inzercie, ktoré máme v rámci našej skupiny a našich akcionárov,“ povedal Mark Dekan, CEO spoločnosť Axel Springer Media AG.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu