Ilustračná foto koláž: Mediahub.sk, zdroj foto: pixabay.com, Ringier Axel Springer SK

Ringier Axel Springer v apríli odmení všetkých reklamných klientov využívajúcich bannerovú reklamu. Pri každej kampani prebiehajúcej a objednanej v mesiaci apríl, bezplatne zvýši počet impresií o 100%.

Chce tak poďakovať partnerom, ktorí sa nezľakli vplyvov koronavírusu a rozhodli sa naďalej komunikovať so svojimi zákazníkmi.

Koronavírus, ako aj opatrenia s ním spojené, vyvolali v spoločnosti istú formu paniky, ktorá sa následne preniesla aj do ekonomiky.

Dnes čelíme komplikovanej situácii, kedy sa každý z nás rozhoduje ako využiť svoje súčasné zdroje efektívne. Dôležité je nezľaknúť sa a nezastaviť všetko čo sme doteraz budovali.

„Krízu najlepšie zvládneme spoločne, keď si pomôžeme navzájom a opäť rozbehneme dopyt po produktoch a službách. Kto nechce, aby jeho biznis stagnoval a následne padol, ale naopak rástol, mal by ho podporiť práve v tomto období,“ vysvetľuje Katarína Bartošová, Sales Director Ringier Axel Springer SK.

Veľká časť firiem si zachovala rozvahu a nevybrali si cestu plošného rušenia objednávok, či stiahnutia celej kampane. Tí čo boli odvážni a vybrali si kontinuitu, získajú ku každej bannerovej kampani, prebiehajúcej a objednanej v mesiaci apríl, dodatočné zvýšenie impresií o 100%.

„Zákazníci sú dnes online oveľa viac ako predtým. Veríme, že aj s našou pomocou s nimi naši partneri nestratia kontakt a keď sa začnú vracať späť, budú vedieť u koho majú nakúpiť,“ dodáva Michal Maruška, COO Ringier Axel Springer SK

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu