Vydavateľstvo spustilo portál Noizz pre komunitu millenials v Poľsku v novembri 2015, na Slovensku v júli 2016 a na Srbskom trhu v novembri 2016. V Rumunsku odštartoval portál v apríli 2017 a orientuje sa na „generáciu C“ zameranú na „urban a digital lifestyle“. Aktuálne spúšťa vydavateľstvo portál Noizz i na nemeckom trhu v spolupráci s denníkom Bild.

Obsah rumunského Noizz.ro budú tvoriť články o najnovších trendoch módy, životného štýlu, ale i politiku, či pouličné umenie a undergroundovú hudbu. Tím redaktorov povedie Hara Illie a spolu s nimi bude pokrývať eventy, či mestský život. Ilie bola predtým vo vydavateľstve Ringier Rumunsko zodpovedná za segment digitálnej zábavy vo vydavateľstve. Tím redaktorov tvoria mladí novinári, ale i blogeri a influenceri.

„Spustenie Noizz.ro v Rumunsku je ďalším medzníkom vo vytvorení celoeurópskej značky pre generáciu C. Som presvedčený, že noizz.ro bude uspokojovať záujmy užívateľov, rovnako ako reklamných klientov, a to vďaka svojej autenticite a atraktivite jeho novinárskeho obsahu,“ povedal Jovan Protić, Digital Publishing Director Ringier Axel Springer Media AG.

„S noizz.ro sa plánujeme stať online destináciou pre štýlových, moderných ľudí v Rumunsku, ktorí chcú vyniknúť a odlíšiť sa,“ doplnila šéfredaktorka Hara Ilie.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu