Vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia otvára pod značkou Azet.sk pobočku v Košiciach, pri tejto príležitosti hľadá na novovzniknuté pracovné pozície webdeveloperov a vývojárov aplikácií pre operačné systémy iOS a Android.

Azet.sk má už vývojárske centrum v Žiline, po novom otvára svoju pobočku i v Košiciach, v ktorej ponúkne prácu pre viac ako 30 zamestnancov. Obe pobočky budú spolupracovať.

Venovať sa budú primárne projektom z oblasti inzercie ako sú Nehnutelnosti.sk, Bazar.sk či Autobazar.sk, ktoré zastrešuje spoločnosť United Classifieds – dcérska spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia a finančnej skupiny Penta Investments.

Generálny riaditeľ Peter Mertus odchádza z vydavateľstva Ringier - Milan Dubec
Milan Dubec (foto: RAS)

„Chceme naplno využiť potenciál východného Slovenska a získať čo najviac šikovných ľudí, ktorí posilnia už existujúce developerské tímy. Našim produktom sa darí a aby sme pre ne zabezpečili čo najrýchlejší rast, snažíme sa osloviť nových kolegov v regióne Košíc, ktorí sa neboja výziev a chcú sa pridať do našich radov,“ povedal generálny riaditeľ vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia Milan Dubec.

Nová košická pobočka má vzniknúť ešte počas leta, aktuálne prebieha personálny nábor. Zoznam všetkých voľných pracovných pozícií zverejnilo vydavateľstvo na svojom webe.

„Ohlasy uchádzačov sú výrazne pozitívne, už tento týždeň rozbiehame prvé pohovory v Košiciach. Budovanie pozície atraktívneho zamestnávateľa chceme posilniť aj touto novou prevádzkou v regióne východného Slovenska a tým lepšie spropagovať naše značky,“ povedala personálna riaditeľka vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia Nicole Slašťanová.

„Okrem možnosti podieľať sa na vývoji online produktov, ktoré využíva viac ako 80 % Slovákov, ponúkne košická pobočka Azet.sk svojím zamestnancom atraktívne pracovné prostredie a ďalšie benefity plynúce z práce v nadnárodnej multimediálnej spoločnosti,“ dodal Head of Communications and PR ad interim vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia Martin Pastierovič.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu