Exkluzívne iba pre čitateľky „Nového Času pre ženy“ prináša vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia jedinečnú možnosť získať knihu od svetoznámej autorky Danielle Steelovej len za 2,99 eura.

Ringier pribalí k týždenníkom Nový Čas pre ženy  romány od Danielle Steelovej

V utorok 3. 2. 2015 pribalí týždenník Nový Čas pre ženy svojim čitateľom darček. Tí k magazínu dostanú  knihu od najčítanejšej autorky našich čias, kráľovnej ľúbostných románov Danielle Steelovej. Jej romány sa stali aj námetmi pre mnohé filmy. V utorkovom vydaní 3. februára 2015 čitatelia nájdu román Dom od tejto autorky.

„Vieme, že naše čitateľky vždy potešíme zaujímavým obsahom týždenníka, ale teraz sme sa rozhodli zdvojnásobiť im radosť  a  potešiť ich románmi od Danielle Steelovej, ktorá patrí medzi najpopulárnejších svetových autorov ľúbostných príbehov,“ vysvetľuje Ivana Špotáková, PR Manažér pre Ringier Axel Springer Slovakia

„Začíname prvou knihou – Dom, pričom romány svetoznámej autorky budeme prikladať do vybraných čísiel Nový Čas pre ženy počas celého roka 2015,“ dopĺňa Špotáková.

Nový Čas pre ženy tak svojim čitateľom otvára svet, v ktorom môžu zažiť dobrodružstvo, prebudiť fantáziu a priniesť uspokojenie do mysle. Po románe Dom budú nasledovať knihy Sveták a Prístav. Podľa prieskumov verejnej mienky Eurobarometra až 68 % Slovákov číta knihy. Takto môžu čitatelia Nového Času pre ženy zvýšiť úroveň čítanosti kníh na Slovensku.

Už v roku 2004 s podobnou stratégiou prišlo vydavateľstvo Petit Press „v snahe čo najviac priblížiť literatúru ľuďom a ukázať, že knihy sú opäť v móde, sa rozhodli v deň vydania prvého titulu ich edície Svetová knižnica SME potešiť všetkých čitateľov denníka SME darčekom. Každý, kto si 18. októbra 2004 kúpil denník SME, dostal prvú knihu edície – jednu z najlepších kníh minulého storočia – Meno ruže od talianskeho spisovateľa Umberta Eca, zdarma.“, doplnil Marián Luha, šéfredaktor masmedialne.info

Ringier pribalí k týždenníkom Nový Čas pre ženy  romány od Danielle Steelovej - obr.1
vizuál inzercie

[message_box title=““ color=“red“]Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva absolútne najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj magazíny,knihy, online portály, e-shop a aplikácie pre iPad, iPhone a Android. Od decembra 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia 70 %-ný podiel v spoločnosti Azet.sk, ktorá je jednotkou na slovenskom internetovom trhu.

Ringier Axel Springer Slovakia je súčasťou švajčiarsko-nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je vedúca integrovaná multimediálna korporácia v strednej a východnej Európe. Spoločnosť so sídlom vo švajčiarskom Zürichu vydáva noviny a časopisy, prevádzkuje webové a mobilné platformy a vlastní tlačiarne. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture spoločností Ringier AG a Axel Springer AG.[/message_box]

3 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu