Róbert Slovák (zdroj foto: R.S.)

Po uplynutí dvoch rokov funkčného obdobia si členovia na Valnom zhromaždení zvolili nové prezídium Klubu reklamných agentúr Slovenska (KRAS).

Novým členom prezídia sa stal Marek Mrázik z agentúry TRIAD. V prezídiu ďalej pokračujú Zuzana Ďurčeková (MADE BY VACULIK), Peter Kontra (Wiktor Leo Brunett), Róbert Slovák (Respect APP) a Alexander Smik (Apple Pie)

Prezídium KRAS-u zvolilo za svojho staronového prezidenta Róberta Slováka (Respect APP).

„Dôvera konkurentov je pre mňa veľký záväzok. Vnímam to ako ocenenie našej doterajšej práce a som rád, že môžeme pokračovať v práci na tom, aby sme patrili medzi najlepších reprezentantov Cannes Lions na svete, organizovali najprestížnejší festival kreativity na Slovensku Zlatý klinec a posúvali štandardy trhu transparentnou komunikáciou pravidiel tendrovania, či cenotvorby,“ uviedol Róbert Slovák.

KRAS sa spolu s partnermi získal titul Golden Representative of the Year 2017 a stal sa tak najúspešnejším reprezentantom Cannes Lions na svete.

Zlatý klinec za posledné roky doplnil o konferenčný program z top svetovými speakrami ako Michael Conrad, zakladateľ Berlin School of Creative Leadership, či Julia Izmalkova, ktorá prednáša aj na Cannes Lions.

Z EFFIE vznikla celodenná odborná akcia doplnená o bloky Ľudí z marketingu, ktorí na galavečeri odovzdávajú aj prestížny titul Marketér roka. KRAS úspešne zadefinoval desatoro férového tendrovania a najnovšie sa venuje komunikácii hodinových sadzieb reklamných agentúr.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu