Róbert Slovák z agentúry Respect APP napísal knihu o reklame

Róbert Slovák, prezident Klubu reklamných agentúr Slovenska, zakladateľ reklamnej agentúry Respect APP a mentor z Creative Academy napísal svoju prvú knihu pod názvom „Viac ako reklama“.

V reklamnom svete sa Slovák pohybuje už viac ako 20 rokov. Reklama a film sú jeho srdcovými záležitosťami, ktoré ho v živote veľa naučili.

Medzi osobnosti, ktoré ho v reklamnom svete veľmi inšpirujú patrí napríklad David Droga, držiteľ viac ako 80-tich canneských levov, ktorý sa vyznačuje precíznou a svedomitou prácou, čo znamená, že na každej kampani „maká“ takisto ako na svojej prvej.

„Prvá kniha Róberta Slováka o tom, čo sa o kreativite, reklame a komunikácii naučil od Ondreja Štefánika, Yolky Udičovej, Rytmusa, Davida Drogu, Marylina Mansona, Jamieho Olivera, Michaela Conrada, Yonathana Dominitza, Raffa Tatarka, Igora Brossmanna, Andreja a Jara Kiskovcov, Pudingu pani Elvisovej, sira Hegartyho, Pharrella Williamsa, Vivienne Westwood, Arnolda Schwarzeneggera a svojho psa Rudolfa,“ uviedla reklamná agentúra Respect APP na sociálnej sieti.

Kniha sa dá zakúpiť na internetovej stránke „s peknými vecičkami“ Sashe.sk.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu