Záhady tela s moderátorom Mariánom Miezgom (foto: RTVS)

Premiérovú časť aktuálnej série Čo ja viem v piatok večer na Jednotke sledovalo 427-tisíc divákov. Sobotný večer patril na obrazovkách RTVS novým dielom zábavného kvízu o ľudskom tele Záhady tela s 390-tisíc divákmi a obľúbenej talkšou s Petrom Marcinom Neskoro večer, ktorú si pozrelo 321-tisíc divákov.

V piatok 13. apríla úspešne odštartovala nová, v poradí už piata séria súťažno-zábavná šou Čo ja viem, ktorú si v univerzálnej cieľovej skupine 12+ pozrelo 427-tisíc divákov (podiel na trhu 21,1 %). Program Čo ja viem bol najsledovanejším programom v cieľovej skupine 12+ (z toho muži 18,3 %, ženy 23,1 %), vďaka čomu sa RTVS stala lídrom na trhu v čase vysielania programu.

Víťazom premiérovej časti Čo ja viem sa stala obľúbená moderátorka Iveta Malachovská, ktorá spolu so študentským víťazom Lukášom Rehákom nahrala sumu 8000 eur, ktorá putuje na adresu občianskeho združenia Krehké deti. Nemenej úspešná bola aj mobilná aplikácia Čo ja viem, aplikacia vďaka ktorej sa počas vysielania do hry zapojilo takmer 15.000 používateľov.

V sobotu večer sa darilo aj zábavnému kvízu Záhady tela s moderátorom Mariánom Miezgom a jeho súťažiacimi dvojicami (Miko Hladký, Mário „Kuly“ Kollár, Samuel Tomeček a Lukáš Adamec), ktorú sledovalo 390-tisíc divákov (podiel na trhu 19,4%).

Obľúbenú talkšou Neskoro večer s Petrom Marcinom a jeho hosťami (Marek Fašiang, Victoria, Peter Bič a Dušan Frko) videlo 321-tisíc divákov (podiel na trhu 17,4%). Oba uvedené formáty boli v čase vysielania najsledovanejšími programami v univerzálnej cieľovej skupine divákov 12+.

V nasledujúcej časti Čo ja viem sa diváci môžu tešiť na Veru Wisterovú, Csongora Kassaia, Milana „Junior“ Zimnýkovala, ktorú Jednotka odvysiela v piatok 20.apríla o 20:30.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu