Ilustračná foto: Čo ja viem (zdroj: RTVS, autor foto: Eibner Production)

RTVS bodovala u divákov viacerými svojimi reláciami, ktoré sa počas uplynulých dní vďaka záujmu divákov stali najsledovanejšími nespravodajskými reláciami dňa.

Vo štvrtok sa najvyššej sledovanosti tešila talkšou Zlaté časy, v piatok vedomostná súťažná šou Čo ja viem a v sobotu súťažno-zábavná relácia Záhady tela. K obrazovkám však divákov lákali aj ďalšie zábavné relácie a tiež politická diskusná relácia O 5 minút 12.

Už počas štvrtkového večera si prvý televízny okruh zaplo množstvo divákov. Talkšou Zlaté časy s hosťami Petrou Vlhovou a Ladislavom Borbélym prilákala k obrazovkám 380 tisíc divákov pri trhovom podiele 17,1 % v cieľovej skupine 12+ a stala sa tak nielen najsledovanejšou reláciou v danom čase, ale aj najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

V piatok večer sa rovnaký úspech podaril šou Čo ja viem, ktorú sledovalo až 400 tisíc divákov pri trhovom podiele 19,6 % v cieľovej skupine 12+ a prostredníctvom mobilnej aplikácie si svoje vedomosti otestovalo viac ako 27 tisíc divákov pri televíznych obrazovkách.

V sobotu u divákov bodovala spomínaná súťažno-zábavná šou Záhady tela, ktorú si nenechalo ujsť až 363 tisíc divákov pri trhovom podiele 17,9 % v cieľovej skupine 12+ a tiež bola jednotkou v sledovanosti.

Divákov k obrazovkám počas sobotného večera prilákali aj satirický seriál Pumpa (314 tisíc, shr 16,2 %), talkšou Petra Marcina Neskoro večer (323 tisíc, shr 20,3 %) a tiež relácia Boris & Brambor špeciál (148 tisíc, shr 13,5 %). Jednotka bola počas sobotného večera trhovou jednotkou.

V sobotu večer si príhovor predsedu vlády SR Eduarda Hegera v rámci Mimoriadnych správ pozrelo 230 tisíc divákov pri trhovom podiele 13,6 % v cieľovej skupine 12+.

V nedeľu zaujala divákov aj diskusná relácia O 5 minút 12 na Jednotke, ktorú si nenechalo ujsť 424 tisíc divákov pri trhovom podiele až 28,1 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola televíznou najsledovanejšou reláciou.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu