Simona Salátová a Veronika Cifrová Ostrihoňová, moderátorky diskusnej relácie Silná zostava (zdroj: RTVS)

Dnes, vo štvrtok 14. októbra o 21.35 h, prinesie RTVS na Jednotke ďalšiu časť panelovej názorovej diskusie Silná zostava.

Témy relácie: Konšpirácie mi zničili vzťahy. Ako človeka zmenia konšpiračné teórie? Čo to urobí s jeho vzťahmi? Ako s takýmito ľuďmi komunikovať a dostať ich zo sveta konšpirácií?

Diskutovať s moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou a stálou hostkou Simonou Salátovou prídu psychologička a spoluautorka knihy Prečo veria ľudia nezmyslom Vladimíra Čavojová a novinárka Jana Ďuďáková, ktorá robila rozhovory s ľuďmi, ktorí konšpiračným teóriám prepadli.

Vynovená diskusia Silná zostava prišla na obrazovky Jednotky začiatkom marca tohto roka a prináša divákom názory odborníkov i známych osobností na rôzne témy, vrátane takých, o ktorých sa v spoločnosti často nehovorí.

V štúdiu sa už hovorilo napríklad o pároch rovnakého pohlavia, témach súvisiacich s pandémiou, ale i o neplodnosti či radikalizácii mládeže. Mimoriadny ohlas zaznamenali aj relácie o bodyshamingu, kolúznej väzbe, či časť s prezidentkou SR.

Relácia má aj svoj podcast v ktorom je každá časť po odvysielaní dostupná na webe rtvs.sk/podcasty, kde môžu diváci a poslucháči nájsť aj záznamy všetkých doposiaľ odvysielaných častí.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu