RTVS po Veľkej noci spustila nový vizuál na sezónu jar – leto 2013. Po úspešnom uvedení identu na vianočné a zimné obdobie sme sa rozhodli pokračovať v čarovnom mikrosvete aj na jar. „Je dôležité ponúknuť divákom atraktívny obal, do ktorého „balíme“ náš program. Nový jarný vizuál je jedným z krokov ku komplexným zmenám, ktoré pripravujeme,“ povedal generálny riaditeľ RTVS Václav Mika.

RTVS1-1

RTVS1-2

Odlišným umeleckým prístupom chceme v prípade nového vizuálu RTVS vyvolať emócie a osloviť širšiu divácku, ale aj poslucháčsku základňu. „Našim divákom by sme radi priniesli pocit tepla a jari aspoň prostredníctvom televíznej obrazovky a vysielania RTVS. Cez zaujímavé výtvarné stvárnenie a princíp POP-UP (3D leporelo) chceme spoločne pracovať na vytvorení diváckeho návyku a emócií,“ povedala riaditeľka sekcie marketingu a komunikácie Daša Matušíková.

RTVS2-1

RTVS2-2

Vysielanie Jednotky ozvláštnia jingle, ktoré ponúknu pohľady na prežívanie rôznych životných situácií v rodine, či medzi priateľmi so zaujímavými pohľadmi na Slovensko. Na Dvojke budú jingle zamerané na jednotlivca a jeho individuálne záujmy.

Kreatívny koncept nového vizuálu vznikol v internom tíme.  Na jeho realizácii RTVS spolupracuje s externým dodávateľom Vertex Creation.

Nový ident RTVS si môžete pozrieť tu: http://www.youtube.com/user/RTVSOfficial?feature=watch

 

Informácie pre portál masmediálne.info poskytol hovorca RTVS Richard Šümeghy, www.rtvs.sk

REKLAMAadv.: