Marek Makara, moderátor politickej-diskusnej relácie O 5 min=ut 12 (repre foto: RTVS)

Uplynulý sobotný večer ovládol na Jednotke športový prenos z kvalifikácie na Majstrovstvá sveta vo futbale 2022.

Súboj slovenských futbalistov s Maltou sledovalo 393 tisíc divákov pri trhovom podiele 18,9 % v cieľovej skupine 12+ a tento športový prenos sa tak stal najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Počas uplynulého víkendu sa záujmu divákov tešila aj diskusná relácia O 5 minút 12, ale tiež zábavná šou Čo ja viem a talkšou Trochu inak s Adelou.

Počas uplynulého týždňa sa vysokej sledovanosti tešil aj stredajší športový prenos z kvalifikácie na Majstrovstvá sveta vo futbale 2022. Duel slovenskej reprezentácie s futbalistami s Cyprom prilákal k televíznym obrazovkám 388 tisíc divákov pri trhovom podiele 19,2 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola Jednotka aj trhovou jednotkou.

V piatok večer sa diváckej priazni tešila vedomostná súťažná šou Čo ja viem, ktorú sledovalo 362 tisíc divákov pri trhovom podiele 16,4 % v cieľovej skupine 12+ a s mobilnou aplikáciou pri obrazovkách súťažilo takmer 30 tisíc divákov.

Počas neskoršieho piatkového večera prilákala k obrazovkám Dvojky talkšou Trochu inak s Adelou 101 tisíc divákov pri trhovom podiele 6,3 % v cieľovej skupine 12+ a stala sa tak najsledovanejším programom Dvojky v danom dni.

V nedeľu sa vysokej sledovanosti tešila diskusná relácia O 5 minút 12 na Jednotke, ktorú si nenechalo ujsť až 555 tisíc divákov pri trhovom podiele až 36,6 % v cieľovej skupine 12+ a relácia sa tak stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu