Dynastie (zdroj foto: RTVS)

Na obrazovky RTVS prichádzajú mimoriadne pútavé a úspešné série z britsko-americkej produkcie. Ide o päťdielne dokumentárne seriály z ríše zvierat „DYNASTIE“ a o vesmíre „PLANÉTY,“ktoré diváci môžu sledovať na Dvojke od 2. septembra každú stredu večer.

Seriál Dynastie predstaví divákom svet súbojov a rodinnej zrady v dynastiách zvierat, ktoré sú dramatickejšie ako akákoľvek fikcia. Pútavá séria Planéty ponúkne pohľad do histórie našej slnečnej sústavy s pomocou najnovších vizuálnych efektov.

Vďaka seriálu Planéty sa diváci dozvedia všetko podstatné, čo dnešná veda vie o ôsmich planétach slnečnej sústavy, aké vodopády kedysi formovali povrch Marsu, alebo napríklad aj to, ako „bojovali“ jednotlivé planéty o svoje miesto v sústave.

Fanúšikovia vesmíru sa ocitnú na povrchu jednotlivých telies a stanú sa svedkami dramatických udalostí, ktoré formovali ich súčasný tvar.

Na výrobe Dynastií sa podieľal aj uznávaný a oceňovaný dokumentarista David Attenborough. V priebehu štyroch rokov získavali tvorcovia na celom svete zábery zvierat, ich rodín a ich spôsobu života.

Úžasne nakrútená séria skúma zložité vzťahy piatich z našich najviac obdivovaných a zároveň ohrozených zvieracích druhov a ukazuje ich tímovú prácu, ktorá je potrebná pre udržanie si územia.

Diváci v tejto unikátnej televíznej sérii uvidia príbehy od afrického psa hyenovitého prinúteného ísť s vlastnou ambicióznou dcérou do riskantného súboja o vzácne lovecké územia, až po príbeh šimpanza, zúfalo sa snažiaceho získať späť svoju moc po porážke s rivalom.

Seriál divákov vtiahne do neľútostného a častokrát srdcervúceho boja vytvárajúceho dynastie, ktoré vládnu svetu zvierat po generácie.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu