Iveta Gombošová (repro foto: RTVS)

RTVS doplnila moderátorský tím Ranných správ o dve skúsené redaktorky Ivetu Gombošovú a Silviu Majerovú. V rannom vysielaní RTVS sa budú striedať s Miroslavom Frindtom a Martinou Jančekovou.

Hlavnou prioritou RTVS je prinášať televíznym divákom kvalitné a vyvážené spravodajstvo, ako aj dbať na odbornosť a profesionalitu moderátorov. Od septembra sa tím Ranných správ posilní o skúsené redaktorky Ivetu Gombošovú a Silviu Majerovú.

„Sme radi, že Iveta a Silvia prijali našu ponuku byť súčasťou vysielania Ranných správ. Sme presvedčení, že svojimi skúsenosťami budú platnou posilou moderátorského tímu,“ dodal riaditeľ Sekcie spravodajstva a publicistiky Vahram Chuguryan.

„Moderovať Ranné správy RTVS je pre mňa výzva a ďalšia skúsenosť v novinárskej kariére,” vyjadrila sa pre Mediahub.sk Iveta Gombošová.

Iveta Gombošová pôsobí v RTVS ako redaktorka od roku 2012. Podieľala sa na príprave spravodajského tímu k parlamentným voľbám v roku 2016. Pravidelne sa venuje témam v oblasti zdravotníctva.

Silvia Majerová pracuje v RTVS na pozícií redaktorky od júna 2017. Venuje sa predovšetkým témam z rezortu školstva. Pred voľbami do VÚC 2017 mapovala dianie v Trnavskom a Bratislavskom samosprávnom kraji. Predtým pôsobila ako redaktorka v spravodajskom portáli Aktuality.sk.

Silvia Majerová počas skúšky v štúdiu:

https://www.facebook.com/miro.frindt/videos/10216806169366460/

Iveta Gombošová počas skúšky v štúdiu:

https://www.facebook.com/miro.frindt/videos/10216798906184885/

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu