Adela Banášová Vinczeová a Štefan Chrappa a.k.a. Pišta Vandal, moderátori galaprogramu Najväčší Slovák

Celonárodná anketa Najväčší Slovák, ktorú RTVS odštartovala koncom októbra, je vo svojom polčase.

Richard Jajcay, ako šéf oddelenia marketingu a externej komunikácie RTVS nepochopiteľne zaradil do upútavok kontroverznú postavu Jozefa Tisa. RTVS následne po vlne kritiky, ktorá sa vzniesla voči zaradeniu Tisa do reklamy na novú show, zmenila štatút súťaže.

Už od štvrtka 27. decembra o 18:40 na Jednotke diváci postupne spoznajú štyridsať osobností, ktoré sa umiestnili v prvej stovke. Vyhlásenie výsledkov nominačného hlasovania vyvrcholí 1. januára 2019 v galaprograme o 20:30 na Jednotke.

Počas štyroch večerov, od 27. decembra do 30. decembra, RTVS na Jednotke o 18:40 predstaví postupne štyridsať osobností.

Počas každého zo štyroch predsilvestrovských večerov diváci spoznajú desať Sloveniek a Slovákov, ktorí sa umiestnili v hlasovaní divákov na miestach 100. až 61.

Predstavovanie významných slovenských osobností vyvrcholí na RTVS 1. januára 2019. Na Nový rok v galaprograme Najväčší Slovák na Jednotke o 20:30 diváci spoznajú Slovákov a Slovenky, ktoré sa umiestnili v rebríčku na 60. mieste a vyššie.

Osobnosti na miestach 60. až 11. budú odprezentované v poradí, v akom sa umiestnili na základe hlasovania.

Prvú desiatku spoznajú diváci v náhodnom poradí, aby neboli ovplyvnení do ďalšieho hlasovania. Z nej budú môcť v ďalšej fáze vybrať toho, koho považujú za Najväčšieho Slováka

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu