autor foto: Yan Renelt (zdroj: RTVS)

V programe RTVS sa v nasledujúcom týždni objaví niekoľko zaujímavých televíznych titulov. Diváci sa môžu tešiť na premiéru pôvodného českého televízneho seriálu, finále Európskej futbalovej ligy, ale aj nový dokumentárny film z dielne RTVS.

Novinkou vo vysielaní RTVS bude od utorka 15. mája premiéra prvej časti 12-dielneho pôvodného českého seriálu Četníci z Luhačovíc, ktorú si diváci Jednotky môžu pozrieť o 20:30.

RTVS odvysielala francúzsku klasiku Fantomas v premiére vo vysokom HD rozlíšení v pondelok večer 14.mája na Jednotke o 20:30. Milovníci slávnej trilógie si môžu pozrieť ďalšie pokračovanie už o týždeň 21.mája v rovnakom čase.

Hokejový šampionát v Dánsku bude mať v stredu 16. mája na programe voľný deň. Túto prestávku vo vyraďovacích bojoch vyplní na obrazovkách RTVS atraktívne finále Európskej futbalovej ligy medzi francúzskym Olympique Marseille a španielskym Atletico Madrid, ktoré Dvojka odvysiela večer o 20:15.

V stredu 16. mája na Jednotke o 20:30 si diváci môžu pozrieť druhý diel legendárnej mafiánskej ságy Krstný otec.

Piatkový večer 18. mája na Jednotke o 20:30 už tradične patrí divácky obľúbenému vedomostnému kvízu Čo ja viem. Do súťažných kresiel si tentokrát zasadnú členovia Činohry SND Daniel Heriban, Dominika Kavaschová a reprezentantka v športovej streľbe Zuzana Rehák-Štefečeková.

V nedeľu večer 20. mája ponúkne Dvojka divákom o 20:10 premiéru nového dokumentu Desať minút lásky. Režisér Palo Korec rozpráva príbeh o mladých ľuďoch našej súčasnosti. Sú single, majú dobrú prácu, finančnú stabilitu, ale nemajú partnera a hľadajú lásku. Voľný čas si vypĺňajú argentínskym tangom, aby ich život nadobudol aj iný rozmer.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu