Štvrtkové večery zaujmú novými časťami obľúbenej talkšou o vede Experiment s moderátorom Gregorom Marešom. (repro foto: RTVS)

RTVS od 5. septembra prinesie na obrazovky Dvojky každý deň nové časti obľúbených diskusných relácií.

“Som hrdý, že RTVS prináša na Dvojke pravidelné diskusné relácie, v ktorých sa vytvára priestor pre široké spektrum názorov a tém. Som mimoriadne rád, že tieto diskusné relácie obohacujú našu pestrú programovú televíznu ponuku,” uviedol sa generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Od pondelka 7. septembra o 21:55 h. sa môžu diváci tešiť na premiérové časti diskusnej relácie o histórii SK Dejiny s moderátorom Ľubomírom Bajaníkom.

V utorok bude neskorý večer patriť premiérovým dielom diskusnej relácie Večera s Havranom s moderátorom Michalom Havranom. Prvú časť si diváci môžu pozrieť už 8. septembra o 22:10 h.

Stredajší večer bude venovaný diskusnej relácii Do kríža, premiérový diel je naplánovaný na 9. septembra o 21:55 h.

Štvrtkové večery zaujmú novými časťami obľúbenej talkšou o vede Experiment s moderátorom Gregorom Marešom. Na experimentovanie sa diváci RTVS môžu tešiť od 10. septembra o 21:35 h.

Od 25. septembra sa na obrazovky vráti v premiére obľúbená talkšou Trochu inak s Adelou, v ktorej moderátorka Adela Vinczeová opäť privíta zaujímavých hostí, medzi inými napríklad Jaroslava Dušeka, Dominiku Kavaschovú, Borisa Valábika, Magnusa MacFarlane-Barrowa a rôznych iných. Premiérová časť bude odvysielaná 25. septembra o 22:20 h.

Sobotný večer, takisto v premiérových častiach, je vyhradený pre talkšou Aleny Heribanovej Anjeli strážni. 5. septembra o 20:10 h. sa diváci môžu tešiť na Anjelov strážnych s Ivetou Radičovou.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu