Boris Valábik a Marián Gáborík s Adelou Vinczeovou (autor foto: Milan Krupčík

Od 6. októbra budú utorky na Jednotke patriť športovej zábave nielen pre športovcov. Okrem súťažnej šou Tak určite prinesie RTVS na obrazovky televíznu verziu obľúbeného podcastu Boris & Bambor hokejistov Borisa Valábika a Mariána Gáboríka.

Športovci sa pred necelým rokom rozhodli zrealizovať svoj prvý spoločný projekt a podcast Boris a Brambor si za krátky čas získal veľké množstvo fanúšikov.

RTVS sa rozhodla tento obľúbený formát priniesť na televízne obrazovky. Od 6. októbra budú Boris Valábik a Marián Gáborík spovedať zaujímavých hostí nielen zo sveta športu v novej talkšou Boris & Bambor na Jednotke.

„Nápad vytvoriť podcast prišiel z Borisovej strany a vtedy sme ani len nesnívali o tom, aký úspech bude mať a už vôbec sme nečakali, že raz budeme spovedať hostí pred televíznymi kamerami. Za túto príležitosť sme obaja veľmi vďační a berieme to ako veľkú výzvu. Uvedomujeme si, že nie sme profesionálni moderátori a dúfam, že diváci budú voči nám zhovievaví. Práve našu autenticitu v rámci rozhovorov považujem za veľké plus, ktoré by mohlo osloviť publikum,“ hovorí Marián Gáborík.

Hokejisti si do svojej talkšou budú pozývať nielen zaujímavých hostí, ktorí sa objavili v ich podcaste, ale aj nové zaujímavé tváre.

Už v prvých epizódach vsadili na silné mená a diváci sa môžu tešiť na Ľubomíra Višňovského, Adelu Vinczeovú, Marcela Merčiaka či Mateja „Sajfu“ Cifru. V svojej talkšou vsádzajú hokejisti na autenticitu a svojich hostí v otázkach nešetria.

„Nie je tajomstvom, že pre nás s Mariánom neexistujú zakázané témy a keď niečo vyplynie z rozhovoru, tak sa na to jednoducho spýtame. S tým počítajú aj naši hostia. Máme to šťastie, že nie sme v rámci relácie nijak limitovaní striktným scenárom alebo našepkávaním režiséra. Chceme, aby relácia pôsobila prirodzene a uvoľnene a práve vďaka tej slobode to aj vieme docieliť. Verím, že to ocenia aj diváci,“ prezradil Boris Valábik.

Novú talkšou Boris & Bambor budú môcť diváci sledovať od 6. októbra každý utorok o 21.20 h. na Jednotke.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu