moderátor relácie Marek Makara (repre foto: RTVS)

RTVS sa počas uplynulého víkendu tešila vysokej sledovanosti. Diskusná relácia O 5 minút 12 prilákala k obrazovkám počas nedeľného obeda 546 tisíc divákov a získala najvyšší trhový podiel počas dňa 34,3 % v cieľovej skupine 12+.

V danom čase bola relácia najúspešnejšou aj v komerčnej cieľovej skupine 12-54 s trhovým podielom 25,3%. Mimoriadne správy o nových vládnych opatreniach si podvečer pozrelo 297 tisíc divákov s trhovým podielom 15,6 % v cieľovej skupine 12+.

Počas víkendu oslovila RTVS divákov aj zábavou. Tretiu epizódu komediálneho seriálu Pumpa si nenechalo v sobotu večer ujsť 344 tisíc divákov s trhovým podielom 17,5 % v cieľovej skupine 12+.

Diváci sa pri druhej epizóde konkurenčného seriálu Uhorčík vrátili aj k obľúbeným Záhadám tela s moderátorom Mariánom Miezgom a súťažiacimi hosťami Zuzanou Fialovou, Marcelom Forgáčom, Máriom Radačovským a Andrejom Szabom.

Reláciu si pozrelo 381 tisíc divákov s trhovým podielom 17,8 % percenta v cieľovej skupine 12+. Talkšou Petra Marcina Neskoro večer sa teší stabilnej priazni divákov. Sobotná epizóda so speváčkou Helenou Vondráčkovou prilákala 286 tisíc divákov s trhovým podielom 17,9 % percenta v cieľovej skupine 12+.

Počas piatkového večera si ďalšiu epizódu deviatej série súťažno-zábavnej šou Milujem Slovensko zaplo 401 tisíc divákov s trhovým podielom 19 % v cieľovej skupine 12+ a partiu hereckých cestovateľov v relácii S úsmevom po Slovensku si nenechalo ujsť 206 tisíc divákov s trhovým podielom 12,5 % v cieľovej skupine 12+.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu