Záhady tela, hostia Marián Čekovský, Ľubica Čekovská, Ján Ďurovčík a Ján Slezák (autor foto: Milan Krupčík, zdroj: RTVS)

RTVS aj počas uplynulého víkendu prilákala k televíznym obrazovkám množstvo divákov. V piatok si zábavno-súťažnú šou Milujem Slovensko nenechalo ujsť 440 tisíc divákov a získala tak trhový podiel 19,5% v cieľovej skupine 12+.

Sobotný večer ovládli Záhady tela, ktoré si pozrelo 447 tisíc divákov s trhovým podielom 19,2% v cieľovej skupine 12+. Obe relácie boli najsledovanejším nespravodajským programom počas týchto dní a Jednotka bola zároveň najsledovanejším programom vo večernom prime-time v cieľovej skupine 12+.

Diváckej priazni sa naďalej teší aj komediálny seriál Pumpa, ktorý k televíznej obrazovke prilákal počas neskorého sobotného večera 348 tisíc divákov a získal trhový podiel 16,3% v cieľovej skupine 12+. Talkšou Petra Marcina Neskoro večer si pozrelo 326 tisíc divákov s trhovým podielom 18,6% v cieľovej skupine 12+.

Diskusiu lídra strany Hlas-SD Petra Pellegriniho s podpredsedom vlády a ministrom hospodárstva SR Richardom Sulíkom v relácii O 5 minút 12 videlo počas nedeľného poludnia 568 tisíc divákov a získala najvyšší trhový podiel počas dňa 36,8 % v cieľovej skupine 12+. V danom čase bola relácia najúspešnejšou aj v komerčnej cieľovej skupine 12-54 s trhovým podielom 26,2%.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu