zdroj: RTVS

Kuchárska šou Tajomstvo mojej kuchyne sa počas uplynulého víkendu vrátila na televízne obrazovky po krátkej prestávke s novou moderátorskou dvojicou.

Premiérovú epizódu, v ktorej dlhoročná tvár relácie Kamila Magálová symbolicky odovzdala varešku Robovi Pappovi a Gabovi Kocákovi, prilákala k televíznym obrazovkám až 475 tisíc divákov a jej priemerná sledovanosť dosiahla hodnotu 293 tisíc s trhovým podielom 13,2 % v cieľovej skupine 12+. Priazeň divákov si dlhodobo držia aj víkendové zábavné relácie.

V prípade relácie Tajomstvo mojej kuchyne ide o najvyššiu sledovanosť od marca minulého roka. Prvá epizóda s novou, mužskou moderátorskou dvojicou, prilákala k obrazovkám aj vyšší podiel divákov zo staršej ženskej cieľovej skupiny (ženy 55+ nárast o 3,1 %) a z mladšej mužskej cieľovej skupiny (muži 12-34 nárast o 3,0 %).

V piatok si reprízu súťažno-zábavnej šou Milujem Slovensko pozrelo 388 tisíc divákov s trhovým podielom 17,0 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola relácia najsledovanejším programom v rámci televíznych staníc.

V sobotu večer si premiérovú epizódu Záhad tela pozrelo 365 tisíc divákov s trhovým podielom 15,5 % v cieľovej skupine 12+. Po nej nasledovala premiérová časť satirického seriálu Pumpa, ktorú sledovalo 308 tisíc divákov s trhovým podielom 14,1 % v cieľovej skupine 12+. Obe relácie boli v danom čase trhovou dvojkou.

Talkšou Petra Marcina Neskoro večer sledovalo 261 tisíc divákov s trhovým podielom 15,4 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola najsledovanejším televíznym programom.

Vysokej sledovanosti sa počas uplynulej nedele tešila aj diskusná relácia O 5 minút 12, do ktorej zavítali podpredseda vlády a minister financií SR Eduard Heger a podpredseda Výboru NR SR pre financie a rozpočet, exminister financií Ladislav Kamenický.

Reláciu sledovalo počas nedeľného poludnia 417 tisíc divákov s trhovým podielom 24,4 % v cieľovej skupine 12+. V danom čase bola relácia tradične najsledovanejším televíznym programom.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu