Petra Vlhová na letisku po prílete do Popradu (repre doto: FB/RTVS)

Sobotu na Dvojke ovládli športové prenosy, z ktorých najväčší záujem si získali Majstrovstvá sveta v zjazdovom lyžovaní a biatlon. Jednotka prilákala divákov už tradične zábavnými reláciami Záhady tela, Pumpa a Neskoro večer.

Boj Petry Vlhovej o ďalší kov v rámci Majstrovstiev sveta v zjazdovom lyžovaní si v sobotu nenechalo ujsť množstvo športových fanúšikov. Druhé kolo slalomu žien v talianskej Cortine d’Ampezzo sledovalo 456 tisíc divákov pri trhovom podiele až 35,2 % v cieľovej skupine 12+ a tento športový prenos bol najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Prvé kolo dopoludnia sledovalo na Dvojke 352 tisíc divákov pri trhovom podiele 33,4 % v cieľovej skupine 12+. Počas poludnia si diváci pozreli aj výkony našich biatlonistiek v rámci Majstrovstiev sveta, ktoré sledovalo 174 tisíc divákov pri trhovom podiele 16,4 % v cieľovej skupine 12+. Dvojka bola, v čase spomínaných športových prenosov, najsledovanejším televíznym okruhom.

Na Jednotke sa diváckej priazni už tradične tešila súťažno-zábavná šou Záhady tela, ktorú si nenechalo ujsť 378 tisíc divákov pri trhovom podiele 16,6 % v cieľovej skupine 12+.

Po nej nasledoval komediálny seriál Pumpa (302 tisíc divákov, shr 14,1 %) a talkšou Petra Marcina Neskoro večer (284 tisíc divákov, shr 15,6 %). Jednotka bola v hlavnom vysielacom čase od 20.30 aj trhovou jednotkou.

V nedeľu, počas poludnia, sledovalo na Jednotke diskusnú reláciu O 5 minút 12 až 517 tisíc divákov s trhovým podielom 32,0 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola relácia opäť najsledovanejším televíznym programom.

Priazeň divákov si počas nedeľných podvečerov udržiava aj relácia Tajomstvo mojej kuchyne s novou moderátorskou dvojicou. Počas uplynulého víkendu prilákala k obrazovkám 253 tisíc divákov s trhovým podielom 11,7 % v cieľovej skupine 12+.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu