foto: RTVS

Už tento piatok 13. apríla prinesie RTVS na obrazovky nové časti obľúbenej vedomostnej interaktívnej šou Čo ja viem. Aj v tejto sérii sa diváci vďaka špeciálnej mobilnej aplikácii môžu stať priamymi účastníkmi súťaže.

Rovnako ako v predchádzajúcich sériách aj tentokrát si tri známe osobnosti a dve stovky vysokoškolských študentov otestujú svoje znalosti z rôznych oblastí. Päťdesiat otázok im položí ostrieľaný moderátor RTVS Marcel Merčiak.

V nových častiach dostanú šancu na reparát aj viaceré známe osobnosti, ktoré sa už v minulosti v Čo ja viem objavili. Či sa im podarí lepšie odpovedať na otázky, uvidia diváci v desiatich častiach každý piatok od 20:30 na Jednotke.

Svoje vedomosti si prídu otestovať napríklad Emma Drobná, Milan „Junior“ Zimnýkoval, Matej „Sajfa“ Cifra, S Hudbou Vesmírnou, Ján Gordulič, Barbora Švidraňová, Dano Heriban, Dominika Kavaschová a ďalší.

Každý diel súťaže sa skladá z piatich kôl, v každom z nich moderátor položí súťažiacim desať otázok, ktorí si za správnu odpoveď pripočítajú dva body. Tri známe osobnosti i dve stovky študentov sa snažia zodpovedať správne na čo najviac otázok.

Študentský víťaz, ktorý v priebežnom hodnotení po druhom súťažnom kole a po štvrtom súťažnom kole získa najvyšší počet bodov, vyhráva smartfón.

Známa osobnosť a študent s najvyšším počtom bodov sa stretnú vo finálovom kole, kde majú možnosť vyhrať zaujímavú finančnú výhru. Plnú výšku spoločnej výhry odovzdá známa osobnosť na dobročinný účel. Víťaz spomedzi študentov vyhráva tablet a 25 % naviac z nahranej sumy.

RTVS aj v tomto roku ponúka jedinečný zážitok v podobe mobilnej aplikácie Čo ja viem, s ktorou sa aj diváci budú môcť stať priamymi účastníkmi súťaže.

Tento interaktívny prvok sprostredkuje RTVS už po piaty raz ako jediný televízny vysielateľ na Slovensku. Aplikáciu si môžu diváci a priaznivci šou zadarmo stiahnuť kedykoľvek v AppStore a Google Play. Bez ohľadu na ich osobné skóre, budú vďaka mobilnej aplikácii po zaregistrovaní v závere šou zaradení do týždenného žrebovania o smartfón.

Šou „Čo ja viem“ nájdete aj na Facebooku. 

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu