moderátormi novej relácie sú Katarína Brychtová a Marcel Hanáček (zdroj: RTVS)

Úlohy moderátorov sa v novom pôvodnom magazíne výborne zhostili Katarína Brychtová a po prvýkrát na televíznych obrazovkách moderátor a skúsený redaktor Rádia Regina Marcel Hanáček. Klub na Trojke budú môcť diváci sledovať každý pondelok a piatok o 18:00 na Trojke.

„Teším sa, že začína jeho televízna kariéra, lebo je výborný moderátor a redaktor, pripravuje scenáre a ide mu to výborne. Mal trošku na začiatku obavy z kamery, ale absolútne ich nemusí mať, pretože má dobrú hlavu, rozmýšľa, a to je u moderátora veľká výhoda,“ pochválila svojho kolegu Katka Brychtová.

Diváci sa v novej relácii môžu tešiť na rozhovory so známymi osobnosťami, ale aj rôznymi inšpiratívnymi ľuďmi. Dozvedia sa o zaujímavých tipoch na trávenie víkendov, ale budú môcť vidieť aj množstvo zaujímavých reportáží z výnimočných a inšpiratívnych miest. Nebudú chýbať rôzne príbehy ľudí z ich rôznorodých a pestrých životov.

„Klub na Trojke – verím, že bude zaujímavý nielen pre seniorov, ale pre každého človeka, ktorý je zvedavý, ktorý sa chce dozvedieť niečo inšpirujúce,“ opísala novú reláciu Katka, ktorá sa priznala i s tým, že si veľmi váži seniorov. Tí sú často skutočnou inšpiráciou pre mladších.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu