repro foto: RTVS

Spolu so začiatkom jarnej časti slovenskej futbalovej ligy odštartuje na obrazovkách RTVS relácia Fortuna liga – magazín.

V nej televízia ponúkne futbalovým priaznivcom najmä exkluzívny obrazový prehľad všetkých odohratých zápasov uplynulého kola. Magazín sa bude vysielať pravidelne v nedeľu večer na Dvojke, po prvýkrát už túto nedeľu (17. 2.) o 20.10 h.

„Magazín o Fortuna lige považujem za spestrenie a skompletizovanie našej ponuky o najvyššej futbalovej súťaži. Divák získa dostatočný prehľad o aktuálne odohranom kole v priebehu dynamickej polhodiny,“ predstavil magazín Matej Hajko, riaditeľ sekcie športu RTVS.

Nový magazín o našej lige bude mať premiéru v nedeľu 17. februára o 20.10 h na Dvojke. RTVS každý týždeň pripraví 26-minútový prehľad všetkých zápasov, diváci sa môžu tešiť aj na ďalšie pravidelné rubriky. Pri moderovaní relácie sa budú striedať Ľuboš Hlavena a Dominik Kríž.

„Záujem nášho televízneho partnera RTVS, ale aj nášho generálneho partnera Fortuna SK, o návrat Fortuna liga magazínu na televízne obrazovky ma veľmi teší. Spoločne sme pre fanúšikov našej ligy pripravili naozaj pekný darček k mimoriadne zaujímavému štartu jarnej časti,“ povedal Ivan Kozák, prezident ÚLK.

V sobotu (16. februára) o 15:40 h RTVS odvysiela na Dvojke aj priamy prenos zo zápasu medzi druhým tímom aktuálnej tabuľky DAC Dunajská Streda a lídrom ŠK Slovan Bratislava.

Priame prenosy z 2. polčasov zvyšných zápasov Fortuna ligy si budú môcť poslucháči vypočuť na Rádiu Regina v čase od 15:00 do 16:00 h.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu