V imidžovej kampani na novú aplikáciu si zahrala opäť aj postava rappera Rytmausa z Lokal TV, tak ako v kampani z roku 2013.

Komunitný portál Pokec.sk má novú samostatnú mobilnú aplikáciu s názvom Pokec Miestnosti, cez ktorú sa chatovanie v reálnom čase stalo ešte rýchlejšie a pohodlnejšie.

Od spustenia aplikácie si ju nainštalovalo takmer 35 tisíc používateľov. Po zverejnení v App Store sa aplikácia dostala na prvé miesto v kategórii Sociálne siete.

Pokec pripravil aj imidžovú launch kampaň v ktorej Rytmaus skúša novú aplikáciu Pokec Miestnosti. Práve sparodovaný Rytmus má spomedzi postáv Lokal TV najširšiu fanúšikovskú základňu. Vo videu vystupuje s Rytmausom aj Menežeris, čo je ďalšia postava z Lokal TV, paroduje DJ Poppera, manažéra rappera Ega.

„Pokec je moderná a imidžová značka, a aj preto sa opätovne vraciame k overenému a úspešnému konceptu s Lokal TV a postavičkou Rytmaus. Spolupráca s animovanou postavičkou sa stala mimoriadne obľúbená už v roku 2014, keď sa v našej kampani k Pokecu objavila prvýkrát. Veríme, že si opäť získa fanúšikov a prispeje tak k úspechu celej kampane,“ povedala Ivana Špotáková, PR manažérka pre Azet.sk.

„Novinkou bude aj profil Rytmausa, kde bude komunitný portál prispievať špeciálnym obsahom, napríklad jeho najlepšími hláškami. Kampaň sa objaví online, v rádiách (Europa2 a Funradio) a aj v kinoreklame (Cinemax). Potrvá do 17. apríla,“ doplnila Ivana Špotáková.

Pozrite si aj starý spot z novembra 2013:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu