zdroj: PR.Konektor

Priateľstvo je silné puto, ktoré na vlastnej koži zažívajú aj tie najmenšie deti. Kamarátstva v škôlke, škole, či na detskom ihrisku. Vzniknú znenazdajky, ale vyžadujú si prácu aj od tých najmenších.

S blížiacim sa dňom detí si TV Minimax pripravila špeciálny darček – seriál My Little Pony: Život poníkov, ktorý od 1.júna o 16:00 štartuje na TV Minimax. Naučí naše deti nielen čo-to o dôležitosti priateľstva, ale aj to, ako na ňom pracovať a zdolávať spolu aj problémy.

Deti sa veľa vecí naučia nasávaním od svojho okolia, ako také špongie. Preto im seriál My Little Pony: Život poníkov ukáže, ako na to. Aj keď poníky nechodia do školy, trávia spolu veľa času v Sugarcube Corner, kde spolu čelia rôznym situáciám.

Zažívajú veľa dobrodružstiev, ale aj problémov, s ktorými si musia poradiť ako jednotlivci, ale aj ako skupina. Lebo na to sú predsa priatelia. V prvej časti sa Pinkie Pie zúčastní konkurzu do súťaže o varení Royal Jelly Juggernaut, v ktorej potrebuje pomoc svojich priateľov.

Farebných príbehom s My Little Pony nie je nikdy dosť, a preto sa na TV Minimax môžete tešiť hneď na niekoľko seriálov a filmov:

Od 1. júna o 16:00 uvidíte My Little Pony: Život poníkov,
6. júna o 20:00 na My Little Pony: Priateľstvo je magické, o 20:22 na My Little Pony: Kúzelné Zrkadlo a o 20:44 na My Little Pony: Kúzelný film;
13. júna o 20:00 uvidíte My Little Pony Equestria Girls: Dúhový výlet
a 20. júna sa farebný program zavŕši seriálmi My Little Pony Equestria Girls: Jarný kolaps o 20:00 a hneď o 20:45 My Little Pony Equestria Girls: Priateľstvo na horskej dráhe.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu