Kampaň tvorí zážitková súťaž v ktorej viacero poslucháčov zažije štvordňový výlet k moru s moderátormi rádia Didianou a Sajfom. Kampaň používa slogan „Poď s Fun rádiom do Chorvátska.“

„Pokračujeme v našliapnutom smerovaní byť blízko pri poslucháčovi a zatiahnuť ho do diania v rádiu. Či už vo forme online interakcie alebo výjazdov do terénu. Aj v popredí minuloročnej kampane Slovensko počúva Fun rádio boli poslucháči. Tentoraz sme pre nich pripravili špeciálnu zážitkovú súťaž, ktorou odštartujeme fantastické leto s Fun rádiom, plné skvelej hudby a zážitkov. Poslucháčov Fun rádia berieme ako súčasť našej „rádiovskej rodiny“, takže sa ide na rodinný výlet,“ povedal o kampani Patrik Ziman, generálny riaditeľ Fun rádia.

Načasovanie kampane i súťaže je na obdobie dvoch týždňov od 15. do 26. mája. Súťažiaci musia zaslať video vizitku a potom prejsť osobným pohovorom s Didianou a Sajfom.

Výhercovia získajú štvordňový výlet od 1. do 4. júna na slnečnom chorvátskom pobreží. Video má mať dĺžku do 1 minúty a treba ho nahrať na kampaňovú microsite www.funradio.sk/chorvatsko najneskôr do 12-tej hodiny do piatku 26. mája.

Pozrite si spot:

Fun Rádio – Poď s Fun rádiom do Chorvátska #1

„Leto je pre nás more, smiech, hry a neskutočná párty. Toto všetko a našu maličkosť ponúkame našim poslucháčom naživo. Stačí jedno krátke videjko a o pár dní sa môžeme spoločne váľať pri Jadrane,“ povedali Didiana a Sajfa.

Kampaň sprevádza vtipný vizuál s moderátormi Sajfom a Didianou, nasadený bude v printovom aj online prostredí, súčasťou kampane je komunikácia na sociálnych sieťach, kampaňová microsite a self-promo priamo vo vysielaní Fun rádia.

Vypočujte si spoty:

„Vizuál sme poňali veľmi hravo. Evokuje odviazanú zábavu a leto, podobne ako aj videá s moderátormi. Chceli sme reflektovať pohodovú atmosféru a zábavu, ktorá je denne v rádiu a ktorú poslucháči môžu zažiť na vlastnej koži,“ doplnil Ziman.

Pozrite si vizuál kampane:

FB cover (zdroj: Fun rádio)
vizuál printu (zdroj: Fun rádio)
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu