Od stredy 11. novembra, od 10-tej hodiny má Fun rádio vo svojom vysielaní novú reláciu pod názvom „Pirátske vysielanie“ so Sajfom. Je to nezvyčajný formát, keďže nemá pevne určený vysielací čas. Poslucháči dostanú informáciu kedy Sajfa vysiela, vždy až v deň takéhoto „pirátskeho vysielania.“

Spomínate si? Moderátor Sajfa sa v stredu 16. septembra zatvoril na 30 minút do vysielacieho štúdia, nikoho do vnútra nepustil a hral iba skladby, ktoré si poslucháči vyžiadali na Facebooku.

Vedenie rádia sa vtedy tvárilo, akože rozčúlené a Sajfa dostal akože dištanc. Reláciu Popoludnie potom moderovala dočasne len sama Didiana. Už vtedy som predpokladal, že je to len guerilla marketing pre návrat relácie Koncert na želanie.

Nakoniec sa nová relácia volá inak, ale jej zameranie je veľmi podobné.

Viac informácií o septembrovom Sajfovom „pirátskom vysielaní“ > Pozri

Vypočujte si zvukovú grafiku novej relácie:

 

Rastislav Dutka, programový riaditeľ FUN rádio
Rastislav Dutka, programový riaditeľ (zdroj: Fun rádio)

„Do vysielania Fun rádia sme zaradili nový formát – „Pirátske vysielanie – Sajfa plní priania poslucháčov.“ Po Sajfovom septembrovom úlete, kedy vysielal „načierno“, sme avizovali, že si k danej téme sadneme. Ohlasy poslucháčov boli totiž veľmi pozitívne, kvitovali tento Sajfov krok a pýtali si viac. A keďže Fun rádio plní priania poslucháčov, Sajfove pirátske vysielanie sa stane pevnou súčasťou nášho vysielania.

Je to nezvyčajný formát, keďže nemá fixné vysielacie časy ani periodicitu. Sajfa môže pirátsky vstúpiť do éteru aj počas moderátorských blokov svojich kolegov, prípadne cez víkend. Echo, kedy sa Sajfa chopí mikrofónu a bude hodinu hrať na želanie, dostanú poslucháči vždy v deň pirátskeho vysielania v Rannej šou Juniora a Marcela.

Svoju naj pesničku si budú môcť ľudia zaželať priamo cez Sajfov Facebook profil alebo cez formulár na domovskej stránke Fun rádia. Pirátske vysielanie – Sajfa plní priania poslucháčov bude naživo streamované aj na Sajfovom Facebooku, “ povedal Rastislav Dutka, programový riaditeľ Fun rádia.

Pozrite si záznam Sajfovho prvého vysielania z utorka 11. novembra:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu