Fun rádio obnoví koncept svojej internetovej relácie z prezidentských volieb. V relácii nazvanej Sajfa vs. Kandidát 2016 do kresiel zasadnú politici, ktorí sa uchádzajú o hlasy voličov v parlamentných voľbách, ktoré sa uskutočnia 5. marca. Diváci, aj tí, ktorých politika nezaujíma sa majú isto na čo tešiť, lebo moderovať diskusie bude Sajfa so svojím podrezaným jazykom. Relácie bude vysielať Fun rádio na svojej internetovej stránke.

Funradio.sk je dlhodobo jednotkou medzi rádiovými webmi. Historicky najvyššiu návštevnosť dosiahol podľa výskumu AIMmonitor práve pred rokom v marci 2015, kedy ho navštívilo za mesiac viac ako 930 tisíc unikátnych návštevníkov.

Sajfa vo svojej relácii Sajfa vs. Kandidát 2016 v pondelok 15. februára vyspovedal majiteľa Fun rádia Borisa Kollára, ktorý sa uchádza o hlasy voličov so svojou stranou s expresívnym názvom Sme rodina a hosťom v štúdiu bol aj šéf slovenských liberálov Richard Sulík, predseda strany s kontroverzným názvom Sloboda a solidarita.

Fun rádio konceptom relácie s názvom Sajfa vs. Kandidát 2016 zopakuje úspešný formát relácie z prezidentských volieb. V kresle oproti Sajfovi sa vystrieda až desať slovenských politikov.

Výber hostí sa uskutočnil podľa predvolebných preferencii prvých desiatich politických zoskupení zoradených  v prieskume agentúry MVK.

Zastúpenie v diskusiách budú mať strany: SMER-SD, #Sieť, KDH, SNS, SMK, Most-Híd, SaS, OĽaNO-NOVA, Sme rodina – Boris Kollár a SKOK.

Zoznam Sajfových diskusí:

Pondelok 15.2.2016: SaS – Richard Sulík, Sme rodina – Boris Kollár
Utorok 16.2.2016: Most-Híd – Béla Bugár, SNS – Andrej Danko
Streda 17.2.2016: #Sieť – Radoslav Procházka, SK-OK – Juraj Miškov
Štvrtok 18.2.2016: SMK – József Berényi, KDH – Ján Figeľ
Piatok 19.2.2016: Smer-SD – Robert Fico, OĽaNO-NOVA  – Igor Matovič

1 komentár

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu