Sajfa s hosťom v štúdiu (zdroj foto: Seesame)

Technológie už nie sú len témou pre odborníkov alebo technologických nadšencov. Spája sa s nimi aj náš každodenný súkromný život, čiže nie je dôvod strániť sa ich.

Spoločnosť Samsung sa preto rozhodola, že začne produkovať svoj vlastný podcast zameraný na popularizáciu technológií s názvom On/Off Powered by Samsung, ktorý je možné si vypočuť na platformách Spotify, Apple, PodBean a Google.

Cieľom podcastov „On/Off Powered by Samsung“ je spopularizovať moderné technológie, ktoré sú okolo nás a mnohé z nich denne používame.

Podcast Samsungu je zároveň dôkazom toho, že aj o technike sa dá hovoriť bez zložitých názvov a popisov. O technológiách hovorí jednoducho a zábavne.

Moderátorom podcastov je Sajfa, ktorý spovedá zaujímavých hostí v dvojtýždňovej periodicite. Za koncepciou, dramaturgiou a produkciou podcastov stojí komunikačná agentúra SEESAME Communication Experts.

„Podcasty On/Off Powered by Samsung sme sa rozhodli spustiť po dlhom zvažovaní, keďže tento typ média počúva vybraná skupina respondentov. Naším cieľom je hovoriť o technológiách netechnicky, pretože technológie už patria medzi obyčajných ľudí a do bežného sveta. Platformu zároveň berieme ako ďalší komunikačný kanál s našimi súčasnými, či budúcimi zákazníkmi a používateľmi, ale aj nadšencami technológií,“ uviedla Tereza Vránková, riaditeľka marketingu a komunikácie Samsung Electronics Czech and Slovak.

„Verím, že náš nový podcast si nájde množstvo poslucháčov, ktorí sa takto viac dozvedia o technike aj inou formou, ako len z médií, ktoré sa zaoberajú technológiami,“ doplnila Tereza Vránková.

V prvej časti podcastu sa Sajfa rozpráva so známym influencerom a bývalým technologickým novinárom Drahom Piokom, s ktorým rozoberajú tému ohybných displejov, ktorá je úzko spätá so smartfónom Samsung Galaxy Z Flip, a predstavujú, ako sa dajú efektívne využiť v praxi:

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu