Scenárista seriálu Panelák začal s nakrúcaním nového seriálu pre TV JOJ
scenárista Andy Kraus pri nakrúcaní nového seriálu (zdroj: JOJ Group)

Televízia JOJ už začala s nakrúcaním nového seriálu Dvojičky. Jeho autorom je úspešný scenárista Andy Kraus, ktorý stojí i za obľúbeným seriálom Panelák.

Ako uviedla televízia na svojom webe, nový komediálny seriál Dvojičky, ktorý pripravuje pre televíziu scenárista Andy Kraus sa už začal nakrúcať a to neďaleko slovenských hraníc v Maďarsku.

Hlavné postavy v ňom stvárni herec Sveťo Malachovský, ktorého poznáte zo seriálu Panelák, ako nešikovného robotníka Imra. V novom seriáli Dvojičky si zahrá dvoj úlohu súrodencov – dvojičiek Šaniho a Adama.

Obaja sú rozdielni, jeden žije na vidieku, druhý vo veľkomeste. Zhodou náhod však búdu musieť žiť pod jednou strechou. Kontrasty postáv prinesú mnohé humorné situácie, ktoré poznáte už zo seriálu Panelák pri dvojici Imre a Gejza.

Seriálové manželky Sveťa Malachovského/Šaniho a Adama stvárnia herečky Zuzka Porubjaková a Didi Mórová, obe poznáte zo seriálu Panelák, ako Renči a Ivanu Švehlovú Schwarzovú.

Nový 30 minútový seriál by mal prísť na televízne obrazovky už na jeseň.

Scenárista seriálu Panelák začal s nakrúcaním nového seriálu pre TV JOJ - obr.2
Zuzka Porubjaková so Sveťom Malachovským (zdroj: JOJ Group)
Scenárista seriálu Panelák začal s nakrúcaním nového seriálu pre TV JOJ - obr.3
život pod jednou strechou (zdroj: JOJ Group)

 

[message_box title=““ color=“grey“]
Podrobná charakteristika nového seriálu Dvojičky:

Adam a Šani nie sú práve typické jednovaječné dvojičky. Bývajú od seba 300 km a ich vzťahy už dávno vychladli. Adam je pedantný farmár, žijúci na dedine, v ktorom bdie skrytý vynálezca. Šani je neúspešný operný spevák, žijúci v meste, ktorý pravidelne zápasí s trémou. Rozdielne sú aj ich manželky. Kým Adamova žena Eva je nekompromisná a rázna gazdiná, Šaniho manželka Karmen je naopak typická mestská panička.

V jeden moment ich životy však osud zvedie dokopy a odrazu budú musieť štyria odlišní ľudia žiť v spoločnej domácnosti v dedinskom prostredí. Vzniká tak množstvo klasických nedorozumení, vyplývajúcich najmä z rozdielnosti vidieckeho a mestského životného štýlu. Podoba jednovaječných dvojičiek takisto prináša množstvo humorných situácií.

Andy Kraus, tvorca úspešných slovenských sitkomov Uragán, Susedia a Kutyil s.r.o., sa po dlhšom čase opäť vracia k obľúbenému formátu. Pre televíziu JOJ a jej divákov sú jeho projekty vždy zárukou úspechu a keďže sa JOJka rozhodla pokračovať vo svojom overenom trende prinášať stále nové formáty na tento trh, tvorba Andyho Krausa bola v tomto smere jednoznačná voľba.

zdroj: JOJ Group[/message_box]

Scenárista seriálu Panelák začal s nakrúcaním nového seriálu pre TV JOJ - obr.6
Didi Mórová (zdroj: JOJ Group)

V novom seriáli si zahrá aj Zuzana Vačková, ktorú možno poznáte ako postavu Alice Rybárikovej zo seriálu Panelák.

Scenárista seriálu Panelák začal s nakrúcaním nového seriálu pre TV JOJ - obr.4
Zuzana Vačková (zdroj: JOJ Group)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu