Playtvak.cz logo
Playtvak.cz, logo (zdroj: Mafra)

Z funkcie šéfproducenta nového portálu Playtvak.cz z vydavateľstva Mafra krátko po svojom nástupe odchádza Josef Koukolíček ku 31. júlu. Jeho právomoci dočasne preberá riaditeľ digitálneho obsahu Martin Ondráček. V kuloároch sa šepká o nezhodách Koukolíčeka so šéfom Mafry Štěpánom Košíkom, ohľadom obsahu nového portálu.

Josef Koukolíček pracoval v mediálnej skupine MAFRA od februára tohto roku a významne sa podieľal na štarte online projektu Playtvak.cz, ktorý MAFRA spustila 21. júna.

Len nedávno portál Playtvak.cz dosiahol návštevnosť jeden milión prehrávaných videí už po desiatich dňoch od svojho spustenia. Playtvak.cz začal fungovať 21. júna a miliónteho zhliadnutia dosiahol už 1. júla > pozri

Josef Koukolíček, Mafra
Josef Koukolíček (zdroj: Mafra)

„Ďakujem, že som mohol byť pri zrode takéhoto projektu, akým je Playtvak.cz, a prajem mu v jeho plavbe veľa šťastia, „ na margo svojho odchodu povedal jeho bývalý šéfproducent Josef Koukolíček.

„Odviedol veľký kus práce, hlavne v začiatkoch, kedy sa Playtvak.cz ešte len tvoril, bol vlastne jedným z prvých zamestnancov v drese Playtvak.cz. Prajem mu veľa úspechov v ďalšom profesionálnom raste, „ povedal riaditeľ digitálneho obsahu mediálnej skupiny MAFRA a dočasný šéf Playtvak.cz Martin Ondráček.

Josef Koukolíček predtým pracoval v televízii Nova, ale aj v bulvárnom online portáli Super.cz vydavateľstva Borgis.

Vydavateľstvo Mafra pôsobí aj na Slovensku, ako MAFRA Slovakia (predtým ECOPRESS) a je súčasťou holdingu Agrofert podnikateľa Andreja Babiša.

Vydáva Hospodárske noviny a odborné tituly Stratégie, Zdravotnícke noviny, Fit život, Diabetik, RUN, Obchod a Horeca, prevádzkuje ekonomické a finančné portály Hnonline.sk, AAAdopyt.sk a organizuje stretnutia pre odbornú verejnosť.

Sledujte nás aj na Facebooku

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu