repre foto: JOJ

Televízia JOJ bola aj v posledný septembrový deň trhovou jednotkou v hlavnom vysielacom čase. Prvý jesenný mesiac sa niesol v znamení nového seriálového hitu slovenských divákov, Nemocnica na JOJke aj včera kraľovala obrazovkám.

JOJ Group bola vo štvrtok 30. septembra opäť lídrom trhu v hlavnom vysielacom čase, s vynikajúcou 13,6 % sledovanosťou a podielom 30,1 % v rámci univerzálneho publika.

TOP seriálom septembra bola bezkonkurenčne Nemocnica, ktorej každú epizódu si diváci nenechali ujsť, seriálová novinka tak bola každý utorok a štvrtok trhovou jednotkou a celkovo najsledovanejším seriálom jesennej sezóny z ponuky všetkých slovenských televízií.

V posledný septembrový štvrtok mala Nemocnica dosah až na 727-tisíc divákov (AvRch 12+) a vyslúžila si skvelú 11,8 % sledovanosť a 25,8 % podiel.

Pokiaľ správa neoznačí inak, dáta sú uvedené v cieľovej skupine 12+. Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ.

© 2004 – 2021 PMT, s.r.o. , Všetky práva vyhradené. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu