Obľúbený rodinný seriál sa na obrazovky televízie Markíza vráti po letnej prestávke. Nové časti sa už nakrúcajú, diváci sa môžu tešiť na množstvo prekvapení, ale aj na nové postavy.

Veľké svadobné finále druhej série pôvodného rodinného seriálu Chlapi neplačú si v piatok 6. júna 2014 podmanilo divákov televízie Markíza. V strategickej cieľovej skupine 12-54 dosiahlo trhový podiel 38,4 %, čo je tohtoročný rekord.

Seriál Chlapi neplačú sa od svojho štartu 26. augusta 2013 stal stabilným trhovým lídrom vo svojom podvečernom vysielacom čase a bez problémov si poradili s viacerými programovými protiútokmi konkurencie. V rebríčkoch sledovanosti dokonca pravidelne porážajú aj programy iných plnoformátových staníc vysielané v prime-time.

Doposiaľ odvysielaných 174 častí dosiahlo v cieľovej skupine 12-54 priemerný trhový podiel 33,0 %, každú časť si vychutnalo takmer pol milióna divákov vo veku nad 12 rokov. Seriál obzvlášť boduje v cieľovej skupine mladých žien 12-34 s priemerným trhovým podielom 42,0 %.

Rekordy seriálu Chlapi neplačú:

Najvyšší počet divákov (12+): 665-tisíc (štvrtok 21.11.2013)

Najvyšší trhový podiel (12-54): 41,5 % (piatok 22.11.2013)

Najvyšší trhový podiel (ženy 12-34): 60,1 % (piatok 6.9.2013)

Druhá séria seriálu Chlapi neplačú sa skončila svadbou Pauly Hronskej (Dominika Kavaschová) a Michala Lánskeho (Tomáš Maštalír) a tým sa naplnila túžba všetkých divákov, ktorí už od začiatku verili ich láske a držali im palce. Dokonca aj seriálová mrcha – Nora Lánska (Petra Vajdová) – našla v sebe kus citu a jej láska s Romanom Pollnerom (Alexander Bárta) vyšla najavo pred celou rodinou.

Mimoriadne dramatickú bodku za druhou sériou však urobil výbuch auta, ktoré vyletelo do vzduchu práve na svadbe Pauly a Michala. Tretia séria seriálu Chlapi neplačú bude preto plná prekvapení – kto zahynul v aute, bol niekto zranený? Ako táto udalosť ovplyvní dej seriálu? Diváci sa už na jeseň 2014 môžu tešiť aj na nové postavy, ktoré seriál obohatia a prinesú nové zápletky a príbehy.

TV Markiza-serial Chlapi neplacu-Paula a Michal - svadobný portrét
Dominika Kavaschová a Tomáš Maštalír, seriál Chlapi neplačú, TV Markíza

 

Zdroj:  skupina Markíza

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu