Diváci televízie JOJ si v utorok 20. januára za svoj program zvolili ďalšiu časť rodinnej ságy Divoké kone, ktorá dosiahla v univerzálnej cieľovej skupine 12+ nadpriemerný výkon 22,9 % a sledovanosť 11,2 %. Seriál si nenechalo ujsť až 522-tisíc divákov.

Seriál Divoké kone je suverénne najsledovanejší program televízie JOJ

Začínajúci sa vzťah medzi Hanou a Adamom zaujal hlavne diváčky vo veku 15-24, kde sa stal trhovým lídrom a dosiahol podiel 35,4 %. Príbeh lásky si nenechali ujsť ženy v cieľovej skupine 45-54, kde dosiahol 21,8 % podiel na trhu a 14,0 % sledovanosť.

Táto napínavá časť sa páčila aj mužskej časti publika vo veku 45-54, čo znamenalo 10,5 % sledovanosť. V tejto cieľovej skupine bol seriál aj jednotkou v čase svojho vysielania. Najviac divákov, ktorí si pozreli ďalšiu časť Divokých koní, bolo z Banskobystrického kraja (cs.12-54), kde dosiahli 29,7 % podiel na trhu a 13,9 % rating.

JOJ Group posilňuje svoje utorkové výkony už od novembra 2014. Včera dosiahla televízna skupina celodenný podiel 23,1 % a podiel v primetime 27,5 %.

Rodinná sága Divoké kone si získava srdcia slovenských divákov vďaka pútavému príbehu, ohromujúcej výprave, vizuálnej dynamike a pestrosti postáv, ktoré stvárňujú tí najlepší slovenskí herci. Dej v najbližších dňoch zamotá príchod novej postavy Terezy – Anny Javorkovej, ktorá stvárni veterinárku a babku hlavnej hrdinky Hany.

Seriál si za krátky čas našiel na facebooku svoju stálu fanúšikovskú základňu, kde má už viac ako 21-tisíc priaznivcov. S fanúšikmi aktívne na tejto stránke televízia pracuje a pripravuje pre nich atraktívne súťaže.

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu