V pondelok 23. januára v divadle Nová scéna slávnostne pokrstili druhú sériu seriálu RTVS Tajné životy. Na krste odznela i skladba „Dobrý deň, to som ja“ od interpretky Simy Martausovej. Skladbu diváci seriálu poznajú, ako úvodnú skladbu k seriálu. Druhú sériu seriálu Tajné životy uvedie RTVS na Jednotke v dvoch častiach za sebou už 5. februára o 20:25 hod. Film o seriáli a zákulisí z nakrúcania si môžete pozrieť v predstihu 29. januára o 22:25 na Jednotke.

„So šéf dramaturgičkou Janou Kákošovou sme sa po uvedení seriálu Tajné životy dohodli, že nepôjdeme do ďalšieho pokračovania, že chceme nájsť novú tému a pripraviť nový projekt. A predsa vznikla druhá séria. Zrejme naozaj platí to staré známe a okrídlené „Nikdy nehovor nikdy“ a odrazu bolo všetko inak. Veci sa naozaj niekedy dejú mimo našej vôle a okolnosti nás nútia reagovať na nečakané podnety,“ uviedol v presskite dramaturg RTVS Roman Brat.

„Som rád, ba dokonca môžem povedať, že pociťujem čosi ako veľkú radosť, že vznikla druhá séria Tajných životov. Nielen preto, že sme túto možnosť z hľadiska potenciálu ponúkaných námetov vyhodnotili ako najlepšiu, ale predovšetkým preto, že sme nepodliezli kvalitatívnu úroveň prvej série,“ dodal Roman Brat.

„Dá sa povedať, že sme ju možno dostali trochu do iného svetla, trochu sme ju zdynamizovali, väčšmi zdramatizovali a okrem osudov klientiek azylového domu sme divákom prichystali témy, ktoré v našich zemepisných šírkach fungujú ako neprebádané a ešte vždy tabuizované. Verím, že zaujmú a poslúžia ako podnet na úvahu,“ doplnil Roman Brat.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu