Najlepší automobil ŠKODA všetkých čias sa predstaví v exkluzívnej slovenskej premiére na bratislavskom autosalóne. Nová ŠKODA Superb znamená revolúciu v dizajne značky, ako aj v ponuke moderných technológií a komfortu. ŠKODA v Bratislave predstaví aj limitovanú dizajnovú edíciu Red & Grey a nové akčné modely Edition, uvádzané na trh pri príležitosti tohtoročného 120. výročia založenia automobilky a 110. výročia začiatku výroby automobilov. Expozíciu ŠKODA AUTO nájdu fanúšikovia značky v hale B.0 od 14. apríla (novinársky deň), pre verejnosť od stredy 15.  do 19. apríla 2015.

ŠKODA Superb zažije v Bratislave exkluzívnu slovenskú premiéru na autosalóne
Nová ŠKODA Superb (zdroj foto: ŠKODA AUTO Slovensko)

Úplne novo vyvinutá ŠKODA Superb, ktorá predstavuje revolúciu v dizajne značky, vyniká mimoriadnou ponukou priestoru a komfortu. Vďaka využitiu inovatívnej koncernovej techniky MQB dosahuje špičkový model značky ŠKODA vo svojej tretej generácii novú úroveň bezpečnosti, konektivity, ekológie a posúva sa k hornej hranici automobilovej strednej triedy. Na slovenský trh príde nový Superb v júni tohto roku.

„Nový Superb je po všetkých stránkach výnimočný automobil a predstavuje novú éru značky ŠKODA. Som presvedčený, že tak ako minulý rok pútala pozornosť dizajnová štúdia VisionC, bude aj nový Superb ťahákom nielen našej expozície, ale celého autosalónu. Srdečne pozývam všetkých návštevníkov do stánku ŠKODA, kde budú mať možnosť prvýkrát vidieť nielen našu novú vlajkovú loď ,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Na výstavisku Incheba Expo Bratislava v hale B.0 nájdu fanúšikovia značky v expozícii ŠKODA AUTO okrem nového modelu ŠKODA Superb aj limitovanú dizajnovú edíciu Red & Grey pre modely Fabia a Rapid, akčné modely Fabia a Yeti Edition, ďalej modely: Octavia Elegance G-TEC, Octavia RS, Octavia Combi Scout, Citigo Monte Carlo, Rapid Spaceback Monte Carlo, Fabia a Fabia Combi.

ŠKODA Superb zažije v Bratislave exkluzívnu slovenskú premiéru na autosalóne-obr. Fabia Red&Grey
ŠKODA Fabia v limitovanej dizajnovej edícii Red & Grey (zdroj foto: ŠKODA AUTO Slovensko)

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu