SKPR STRATEGIES bude novou PR agentúrou spoločnosti Mecom

Agentúra SKPR STRATEGIES bude od septembra 2018 zastrešovať PR služby pre spoločnosť MECOM a zároveň sa podieľa na novej komunikačnej stratégii s názvom Humans of Mecom.

„Spoločnosť Mecom je tradičným a zároveň moderným dodávateľom mäsových výrobkov, pôsobiaci v rámci strednej Európy. Chce inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla a zároveň ukázať, kto za tým celým stojí. Táto vízia sa nám páči a aj preto sme veľmi radi, že môžeme byť partnerom Mecomu na ich ceste za dosiahnutím ich úspechov,“ hovorí Soňa Lexmanová, Managing Director SKPR STRATEGIES.

„SKPR STRATEGIES nás presvedčila bohatými skúsenosťami a profesionalitou. Spoločne predstavíme Mecom ako výnimočnú slovenskú značku prostredníctvom našich zamestnancov. Neustále pracujeme na inovovaní tradičných chutí a zlepšovaní kvality, preto je pre nás práve vskutku kreatívny a agentúrny tím ideálnym partnerom. Rovnako ako my sa neustále snažia zlepšovať,“ uviedla Eva Sziglová, Junior Brand Manager Mecom.

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.

CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom spoločnosti Penta Investments, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností, ktorá spravuje portfólio spoločností s celkovými aktívami 7 mld EUR (2015).

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

SK PR STRATEGIES je full-service PR agentúra zastrešujúca komplexné komunikačné služby – od návrhu stratégie a kreatívnych riešení, cez media relations online a sociálne siete, až po event management, nákup médií, či grafický dizajn a branding.

Do portfólia agentúry SKPR Strategie patria klienti ako ALO diamonds, AVON, Central, Microsoft, Staropramen, Stella Artois, Slovenský olympijský výbor, Stars and Friends, Immocap, či Divé maky.

Agentúra vznikla v roku 2014, v roku 2015 získala prvé miesto v súťaži Prokop za projekt AMAZing job v kategórii Corporate Communications.

Agentúra získala aj tri shortlisty na EMEA Sabre Awards 2016 – súťaž oceňuje najlepšie PR projekty z regiónov Európy, Blízkeho východu a Afriky.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu