zdroj: SKPR STRATEGIES

Jedna z najväčších realitných kancelárií na našom trhu HERRYS zverila svoju komunikáciu agentúre SKPR STRATEGIES.

Kancelária už desať rokov pôsobí v hlavnom meste a v jej okolí a za ten čas vybudovala tri pobočky. V roku 2018 svoju pôsobnosť rozšírila a jej makléri začali poskytovať služby aj v Prahe. HERRYS realizuje 800 realitných transakcií ročne a má skúsenosti s predajom rezidenčných nehnuteľností a je exkluzívnym predajcom vybraných developerských projektov.

HERRYS chce spoluprácou s SKPR STRATEGIES posilniť komunikáciu v rôznych oblastiach, ktoré sa týkajú predaja a prenájmu nehnuteľností na rezidenčnom trhu. V hlavnom meste a jeho okolí dominujú projekty, ktoré sú ešte pred výstavbou a klienti sa rozhodujú iba na základe zverejnených informácií.

Potrebujú preto partnera, ktorý má profesionálnu skúsenosť a históriu s predajom rezidenčných projektov a zároveň poskytuje kvalitný právny servis. Pandémia zároveň mení spotrebiteľské správanie a napriek zložitejšej ekonomickej situácii uzatvárajú klienti nové zmluvy.

„Realitná kancelária dnes nie je iba predajcom nehnuteľností, či sprostredkovateľom ich prenájmu. Je komplexným partnerom, ktorému záleží na dôslednej komunikácii s klientom. Preto sme veľmi radi, že budeme môcť využiť naše doterajšie skúsenosti s prácou s médiami a prinášať zaujímavé témy a praktické skúsenosti skutočných profesionálov v oblasti nehnuteľností na našom trhu,“ hovorí Soňa Lexmanová, Managing Director SKPR STRATEGIES.

„Nadviazaním profesionálnej komunikácie chceme prinášať aktuálne témy, ktoré rezonujú na realitnom trhu. Predaj i prenájom nehnuteľností prechádzajú zásadnými zmenami a klienti preto očakávajú nadštandardné, ale i netradičné, nové a lepšie riešenia. Ako realitná kancelária, ktorá za svoju prácu získala viacero ocenení, by sme chceli byť lídrami aj v informovanosti a sledovaní trendov,“ uviedol Filip Žoldák, jeden zo zakladajúcich partnerov realitnej kancelárie HERRYS.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu