Nové internetové stránky joj.sk, plus.sk a wau.sk sú postavené na nových technológiách, majú novú štruktúru aj dizajn, prichádza tak k celkovej zmene doterajšej internetovej prezentácie staníc televíznej skupiny JOJ. Webové stránky sú responzívne a obsahujú i nový html5 player pre online stream a archív videí.

JOJ Group chce redizajnom internetových stránok viac zdôrazniť televízny kontent. Po novom sa na titulke zobrazuje vždy to čo práve televízia zanedlho vysiela. Dizajn webových stránok vychádza z vizuálu televíznych staníc JOJ, Plus a WAU. Skupina o zmenách informovala na svojom webe JOJ.sk.

Skupina JOJ chce na svojich weboch klásť dôraz na dva prvky – live stream a relácie v archíve. Leit motívom zmien v JOJ Group je veta: „Nemusíš hľadať a veľa klikať, to, čo chceš, máš hneď, na dva kliky z titulky.“

joj.sk - redizajn - reprefoto 30.6.2016

„Prinášame kompletne nový online systém v dizajne našich TV staníc, ktorý je predovšetkým user-friendly. Každý užívateľ má teraz na akomkoľvek zariadení v ruke JOJku, jej videá, text a obrázky, všetko, čo sa deje, tu a teraz, na jednom mieste a všade tam, kde sú naši diváci. Ďakujem všetkým mojim kolegom, ktorí dotiahli tento projekt do zdarného začiatku,“ uviedol pre web JOJ riaditeľ Úseku nových médií JOJ Group Roman Neuschl.

Po novom sa nielen webový obsah, ale i formát zobrazovanej reklamy prispôsobí zariadeniu na ktorom ho užívateľ prezerá.

Výhodou nových stránok je i prekonvertovanie archívnych videí do troch úrovní kvality signálu, pre prezeranie pri internetovom pripojení v kvalite pre wifi, 3G, alebo zahraničný roaming a pod.

plus.sk - redizajn - reprefoto 30.6.2016

Nový web je obohatený i o nový kontent. „Z prvých spustených relácií spomeňme lifestylovú reláciu LOOK s módnymi blogerkami, tutoriálovú reláciu o makeupe a líčení pre dámy Lucid s vizážistkou Luciou Sládečkovou či online Tanečnú školu so Simonou a lektormi z tanečnej školy Riverpark Dance School. Už teraz sa pripravujú ďalšie relácie pre JOJ.SK, ktorých vysielanie bude portál spúšťať postupne,“ uviedla televízia na svojom webe.

Skupina JOJ Group postupne redizajnuje aj svoje zostávajúce internetové projekty noviny.sk, prezenu.sk, premuza.sk, ale aj web detskej televízi Rik.sk.

wau.sk - redizajn - reprefoto 30.6.2016

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu