zdroj: TV JOJ

Skupina JOJ pripravuje spustenie novej televízie, ktorá pribudne do jej mediálneho portfólia. Televízia JOJ Šport bude platená TV stanica zameraná na šport, ktorá v ponuke slovenských operátorov odštartuje svoje vysielanie v jesennej sezóne 2021.

Nová televízia JOJ Šport sa bude venovať najmä slovenskému športu a slovenským športovcom pôsobiacim v slovenských a zahraničných ligách. Prinesie okolo 20 živých prenosov týždenne počas hlavných športových sezón, takmer 800 zápasov z domácich ligových súťaží komplet vo vlastnej produkcii a celkovo viac ako 6 500 hodín live prenosov ročne. Stanica bude zameraná na prezentáciu slovenských klubov a športovcov, predstaví aj juniorských a mládežníckych športovcov a ligy.

V programe JOJ Šport nebudú chýbať zimné športy – hokej, zjazdové lyžovanie, snowboard, freestyle, boby a skeleton či curling; futbal, atletika, triatlon, tenis, halové športy – basketbal, volejbal, hádzaná, florbal, badminton; ale aj E-gamming a ďalšie atraktívne športové disciplíny.

Exkluzívne volejbalové zápasy budú na JOJ ŠPORT

Nová športová televízna stanica JOJ ŠPORT z portfólia JOJ Group vo štvrtok 24. júna odprezentovala podpísanie zmluvy o spolupráci so Slovenskou volejbalovou federáciou.

Od novej sezóny sa môžu fanúšikovia volejbalu tešiť na exkluzívne zápasy a živé prenosy zo slovenskej volejbalovej ligy mužov a žien, Slovenského pohára mužov a žien, reprezentačných zápasov Slovenska, beach volejbalu, snow volejbalu a takisto európskych pohárových súťaží a volejbalovej Ligy majstrov. Ide o desiatky živých prenosov zo slovenských a svetových podujatí.

Prenosy zo slovenských hál doposiaľ chýbali na televíznych obrazovkách a JOJŠPORT tak posúva svoje predchádzajúce internetové vysielanie domáceho slovenského športu prostredníctvom HUSTE.tv na novú úroveň.

JOJ ŠPORT sa bude primárne venovať slovenskému športu a športovcom pôsobiacim doma i v zahraničných ligách. Zároveň predstaví juniorských a mládežníckych športovcov, či ligové súťaže. Podpis zmluvy so SVF prezentovali Adriána Marčeková – viceprezidentka SVF a Roman Neuschl – riaditeľ Úseku nových médií TV JOJ.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu